Latvijas U21 izlasei zaudējums itāļiem

Latvijas U21 izlase 2025. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mačā Čezēnā ar 0:2 (0:1) piekāpās vienaudžiem no Itālijas.

26.03.2024 07:02

Latvijas izlase jau pirmajā uzbrukumā tika pie vārtu gūšanas iespējas, kad pēc “Grobiņas SC/LFS” pārstāvja Roberta Meļķa centrējuma viltīgi un bīstami sita Lūkass Vapne.

Mājiniekus glāba vārtsargs, bet astotajā minūtē pēc šo pašu futbolistu saspēles Vapnem pavērās vēl viena iespēja – šoreiz sitiens ar galvu lidoja vārtiem secen.

Spēles turpinājumā tik aktīva pretspēle mūsu komandai vairs neizdevās, tomēr laukuma saimniekiem vārtu gūšanas iespēju izveidošana nāca sarežģīti.

Pēc ilgiem centieniem savu itāļi panāca 32. minūtē, kad nepiesegts vārtu priekšā palika Čezāre Kasadejs, izceļoties ar akrobātisku sitienu.

Lielāko daļu laika gan Latvijas futbolisti pavadīja sava soda laukuma tuvumā.

Laukumā daudz turpināja uzbrukt mājinieki, kuri, lai arī tika pie liela sitienu skaita, teju visus raidīja vārtiem garām.

Pamatotas cerības uz atspēlēšanos Latvijas izlase saglabāja līdz 79. minūtei, kad pēc cīņas par bumbu vārtu priekšā precīzu sitienu varēja svinēt Džovanni Fabians.

Pirmā apļa piecās spēlēs Latvijas izlase iekrājusi septiņus punktus un atrodas 4. vietā.

Nākamās turnīra spēles Latvijas izlase aizvadīs septembrī savā laukumā pret Norvēģiju un izbraukumā pret Īriju.