“Leeds United” variants atkrīt

04.01.2007 18:04

0

Kristaps Grebis aizvadījis pārbaudes spēli Anglijas “Championship” līgas kluba “Leeds United” sastāvā pret premjerlīgas kluba “Liverpool” dublieriem, un viņa komanda piedzīvoja zaudējumu ar 1:2. Kā pastāstīja Kristaps Grebis, viņš nospēlējis visas 90 minūtes, kaut gan sākotnēji bija plānots laukumā pavadīt tikai vienu puslaiku.

Komandas “Leeds United” treneri šajā spēlē izmantojuši ļoti daudz jaunu un vēl nepārbaudītu spēlētāju, tādēļ komanda nebija saspēlējusies, tas atspoguļojies arī sniegumā un rezultātā. “Man tā īsti nebija nevienas izdevības izcelties, ne reizi partneri man bumbu arī neuzcēla otrajā stāvā, taču uzskatu, ka nospēlēju normāli,” par spēli sacīja Kristaps.

Tomēr “Leeds United” variants mūsu futbolistam atkrīt. Jaunā gada pirmajās dienās angļu klubs parakstījis līgumus ar vairākiem pazīstamiem spēlētājiem, viņu vidū – norvēģu uzbrucēju Andre Flo, un liepājniekam vietas sastāvā vairs nav. Kristaps Grebis vakar palika Anglijā, lai ar aģenta starpniecību atrādītos vēl kādam klubam.