Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

Līderes kļūst nesasniedzamas

06.09.2017 07:02

Sieviešu futbola līgas spēlē FK “Liepāja” cieta pamatīgu sagrāvi ar 0:7 (0:1) pret turnīra līderi “RFS”. Šī uzvara ļāva rīdziniecēm priekšlaikus kļūt par Latvijas čempionēm.

FK “Liepāja” sākumsastāvs: Šilova, Baličeva, Ozola, Beiere, Čerkesa, Propošina, Gudkova, Antipina, Tīle, Čamane, Miksone.

Lai nodrošinātu 1. vietu čempionātā un piekto titulu pēc kārtas, “RFS” šajā mačā pietika ar neizšķirtu, bet viešņas uzdevumu izpildīja ar uzviju. Šī bija abu vienību trešā spēkošanās šajā sezonā, un arī iepriekšējos mačos pārākas bija rīdzinieces (2:1, 6:1).

Pirmajā puslaikā mūsējās vēl izrādīja pretestību viešņām, kuras vienīgos vārtus pēc Olgas Ševcovas precīza sitiena guva 18. minūtē, tomēr uzreiz pēc pārtraukuma trīs minūšu laikā rīdzinieces guva vēl trīs vārtus, un mača liktenis bija izšķirts. Liepājnieces 59. minūtē pēc Annas Propošinas noraidījuma palika mazākumā, bet “RFS” mača izskaņā gūstot vēl trīs vārtus, rezultātu padarīja mājiniecēm vēl nepieklājīgāku. Rīdzinieču labā trīs vārtus šajā mačā guva Olga Ševcova.

Nākamo spēli sieviešu futbola līgā liepājnieces aizvadīs 14. septembrī, savā laukumā sacenšoties ar “Riga United Ladies”, bet 9. septembrī Tallinā pret FC “Flora” mūsējās aizvadīs šīs sezonas pēdējo spēli Baltijas sieviešu futbola līgā.