Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Līderu duelī uzvar “Ventspils” dublieri

28.06.2007 16:56

0

Šonedēļ Liepājā tikās Latvijas futbola virslīgas dublieru turnīra līderi – “Liepājas metalurgs” un “Ventspils”. Tāpat, kā abu klubu spēcīgāko vienību mačā otrdien, pie panākuma tika viesi, kas uzvarēja ar 1:0. Liepājnieku sastāvā no pirmās komandas spēlētājiem laukumā devās Žuravļovs, Krugļaks un Kecs, ventspilniekiem tie bija Ndeki un Eltermanis, arī Gončars. Viesu rezervistu soliņa tuvumā mača sākumā uzturējās arī Kristaps Grebis, taču spēlei viņš nebija pieteikts – izmežģīta potīte.

Abu vienību rindās bija arī pārbaudāmie spēlētāji, un SK “Liepājas metalurgs” vadītāju uzmanība šajā mačā bija pievērsta kārtējam brazīlietim – Kleberam da Silvam.

Maču komandas sāka straujā tempā, kā jau abām turnīra līdervienībām pienākas. Spēlētāji lielākoties laimi meklēja pie pretinieku vārtiem, bet laukuma vidusdaļā bumba neuzkavējās ilgi – dažas īsas piespēles un bumba jau bija pie pretinieku soda laukuma. No spēles pirmās minūtes cīņa bija ļoti asa un pa kājām dabūja gan Kecs, kurš nokliboja no laukuma neilgi pirms pārtraukuma, gan Ndeki, kurš tika nomainīts pēc pārtraukuma.

Klebers da Silva, kurš uzbrukumā darbojās kopā ar Raivo Kalniņu, bija ļoti aktīvs, taču ar meistarību nespīdēja. Vislabāk viņš izskatījās pozīcijā zem uzbrucējiem, veidojot uzbrukumus, nevis darbojoties to nobeigumā. Tiesa, spilgtākā epizode dienvidamerikāņa izpildījumā bija bumbas atņemšana Ndeki un sitiens pa vārtiem gandrīz no nulles leņķa. Viens no lielākajiem šī spēlētāja plusiem varētu būt precīzās piespēles, taču, ja tiek meklēts vismaz Karlsona līmeņa uzbrucējs, tad, visticamāk, arī šis dienvidamerikānis nebūs īstais palīgs.

Lai arī komandas lielākoties domāja par uzbrukumu, cīņā dominēja aizsargi, turklāt mūsu Mihailovs ar Mežu labi tika galā arī ar Ndeki nosegšanu pēc standartsituāciju izspēles. Par liepājnieku reālākajām iespējām gūt vārtus var uzskatīt Krugļaka un Mihailova sitienus ar galvu otrajā puslaikā, kas bija neprecīzi. Savukārt ventiņi kādas desmit minūtes līdz spēles beigām izmēģināja tālsitienu, kam sekoja rikošets, un Vlasovs bija bezspēcīgs.

Nākamo spēli dublieri aizvadīs tikai 6.jūlijā, izbraukumā pret komandas “Dinaburg” dublieriem.