“Liepāja 2” izbraukumā sezonu pabeidz ar graujošu uzvaru

21.10.2019 16:11

Liepājas un Valmieras futbola klubu dublieru komandas pirmās līgas B grupas pēdējā kārtā spēkojās dienu pirms, nevis pēc virslīgas vienību cīņas. “Liepāja 2” izbraukumā sezonu pabeidza ar graujošu uzvaru 5:0 (2:0) un kopvērtējumā ierindojās 2. vietā.

“Liepāja 2”: Emulovs (Lauva), Zelmanis, Bite, Volkovs (Meļķis), Ziemelis (Drāznieks), Lībeks, Maikls, Viļumsons (Riekstiņš), Rozentāls, Andersons (Grasis), Jurjevs.

Raivis Viļumsons pirmā puslaika vidū atklāja spēles rezultātu, bet 44. minūtē mūsējo pārsvaru palielināja Viktors Ziemelis. Pēc pārtraukuma liepājnieki turpināja plosīt vidzemnieku aizsardzību. Krists Jurjevs 47. minūtē panāca 3:0, bet Ezekiels Apaki Maikls un Raivis Viļumsons rezultātu 4:0 un 5:0 panāca attiecīgi 60. un 61. minūtē.

Pirmās līgas B grupas līdere “Metta/LU 2” šajā kārtā ar 8:0 sagrāva spartakiešus un droši nosargāja 1. vietu.