Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Liepāja” izbraukumā zaudē “Valmierai”

“Liepāja” izbraukumā zaudē “Valmierai”
Foto: optibetvirsliga.lv
04.08.2019 20:16

sportacentrs.com

Atslēgvārdi

“Optibet” futbola Virslīgā Latvijas izlases galvenā trenera Slavišas Stojanoviča klātbūtnē Tamaza Perijas trenētā “Valmiera Glass/ViA” ar rezultātu 2:1 pieveica “Liepāju”, apsteidzot kurzemniekus turnīra tabulā. Uzvaras vārtus valmieriešiem guva Ēriks Punculs.

Uz cīņu starp “Valmiera Glass/ViA” un “Liepājas” komandām tika nozīmēta Somijas tiesnešu brigāde ar Joni Hītiju priekšgalā. Valmieriešiem mačā nevarēja palīdzēt centra aizsargs Leo Lelišs, tādēļ viņu aizstāja Olaide Badums, bet pirmo reizi komandas starta sastāvā devās portugālis Žoržinju. Savukārt liepājniekiem, salīdzinoši ar iepriekšējo maču, Kristeru Toberu sākumsastāvā nomainīja Vugars Askerovs.

Mača otrajā minūtē pēc valmieriešu centrējuma Valentīns Raļkēvičs ar bumbu gandrīz iegāja savos vārtos, taču par spīti mājinieku līdzjutēju iebildumiem vārtu nebija. Viesiem iespēja radās ceturtajā minūtē, kad Keita no soda laukuma centās sist bumbu vārtos, bet Vladislavs Lazervs ne pārāk spēcīgo sitienu tvēra. Līdz mača 15. minūtei vairāk iniciatīvas bija liepājnieku pusē, kurzemniekiem tiekot pie vairākām standartu iespējām. Valmieriešu aizsardzībai vairākkārt izdevās bloķēt viesu bīstamos sitienus. Pašiem mājiniekiem laba iespēja radās brīdī, kad izrāvienā pret Raļkeviču aizskrēja valmieriešu portugālis Žoržinju, taču viesu vārtsargs bumbu atsita, savukārt Toluvalase Arokodare atkārtoto sitienu raidīja augstu virs laukumu norobežojošā žoga.

Mača 25. minūtē valmierieši izveidoja pretuzbrukumu, kurā ar otro uzbrukuma vilni Žoržinju no soda laukuma līnijas izpildīja sitienu, kurš bija netveram Raļkevičam, tādējādi atklājot spēles rezultātu un izvirzot “Valmiera Glass/ViA” vadībā ar 1:0. Tādējādi portugāļu futbolists tikai savā otrajā spēlē guva savus debijas vārtus Virslīgā. Žoržinju nosvinēja vārtu guvumu, pieskrienot pie līdzjutējiem un parādot savu vārdu uz formas tērpa, tādējādi iepazīstinot Valmieras skatītājus ar sevi.

Pēc nonākšanas iedzinējos Aleksandra Starkova padotie centās izlīdzināt rezultātu, taču pie īpaši labām sitienu pozīcijām Kurzemes komandas spēlētājiem nonākt līdz puslaika izskaņai neizdevās. Labāka iespēja palielināt pārsvaru bija Arokodarem, kurs raidīja sitienu pavisam nedaudz garām vārtu stabam. Vien pašās puslaika beigās “Liepājas” uzbrukumi palika pavisam bīstami. Spēcīgi bumbu garām vārtiem aizsita Mārtiņš Ķigurs, bet kompensācijas laikā no tuvas distances netrāpīja arī Askerovs. Līdz ar to komandas devās pārtraukumā pie rezultāta 1:0.

 
Otrā puslaika ievadā mača soģis jau deviņu sekunžu laikā parādīja dzelteno kartīti Ērikam Punculam. Pirms tam pirmajā puslaikā soģis agri sodīja divus liepājniekus.

Mača 57. minūtē “Valmiera Glass/ViA” veica uzbrukumu, Punculam ielaužoties soda laukumā caur laukuma labo malu. Punculs izdarīja sitienu caur aizsarga aizsegu un guva savus sezonas trešos vārtus VIrslīgā, tādējādi panākot rezultātu 2:0 par labu valmieriešiem. Taču ilgi noturēt divu vārtu pārsvaru vidzemniekiem neizdevās. “Liepāja” tika pie soda sitiena no laukuma labās malas un Vugars Askerovs spēlētāju burzmā pierādīja savu vārtu gūšanas garšu. Bumba pirmo reizi spēlē lidoja Lazareva sargātajos vārtos un rezultāts samazinājās līdz vienu vārtu starpībai – 2:1 par labu mājiniekiem.

Aleksandrs Starkovs visas savas maiņas veica līdz mača 72. minūtei, laukumā sūtot vietējos jaunos spēlētājus Uģi Viļumsonu un Kristeru Toberu. Savukārt Tamazs Pertija savu pirmo maiņu veica vien 75. minūtē, nomainot vārtu autorus Punculu un Žoržinju ar Mārci Ērgli un Hektoru Pasifiku. Desmit minūtes pirms mača noslēguma laba iespēja izlīdzināt rezultātu bija uz maiņu nākušajam Viļumsonam, taču jaunajam uzbrucējam neizdevās aizsniegties līdz asajai piespēlei, kas tika raidīta gar vārtiem. 85. minūtē pēc stūra vārtus varēja gūt arī Dodo, taču viņa sitiens aizķērās spēlētāju burzmā vārtu priekšā.

Minūti līdz pamatlaika beigām Tobers varēja panākt izlīdzinājumu mača, taču viņa ar galvu raidītā bumba lidoja garām mērķim. Kompensācijas laikam tika piešķirtas četras minūtes, kuru laikā “Liepājai” bija iespēja izglābt spēli, tiekot pie punkta un noturot valmieriešus aiz sevis tabulā. Liepājnieku rindās kompensācijas laikā nesavaldījās Tobers, kurš pēc nerealizētas iespējas pagrūda Madi Miķelsonu, taču mača soģis ar kartiņu uz šo epizodi nereaģēja.

“Valmiera Glass/ViA” – “Liepāja” 2:1 (1:0)
Vārti: Žoržinju 25′ Punculs 57′ – Askerovs 59′
Brīdinājumi: Punculs, Žoržinju, Bogdaškins – Jurkovskis, Keita
Valmiera: Lazarevs, Kārkliņš, Apija, Badums, Miķelsons, Grjaznovs, Bogdaškins, Nakamura (Helovani 79′), Punculs (Ērglis 75′), Arokodare, Žoržinju (Pasifiks 76′).
Liepāja: Raļkevičs, Žuļevs, Ivanovs, Keita, Jurkovskis, Fortešs, Ķigurs (Tobers 72′), Strumia, Askerovs (Viļumsons 72′), Dodo, Fraidejs (Toress 60′).
Galvenais tiesnesis: Joni Hītija (Somija)

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz