“Liepāja” izrauj dramatisku uzvaru pār “Spartaku” virslīgas līderu mačā

24.07.2016 17:50

Pateicoties diviem Kristapa Grebja vārtiem noslēdzošajās piecās minūtēs, svētdien “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas līderu duelī valsts čempione “Liepāja” savā laukumā ar rezultātu 4:3 (1:2) izrāva uzvaru pār Jūrmalas “Spartaku”.

Līdz ar to “Liepāja” spēja samazināt kopvērtējuma līderu “Spartaka” pārsvaru līdz diviem punktiem.

Rezultātu liepājnieki atklāja jau trešajā minūtē, kad pēc standartsituācijas izcēlās Vladimirs Kamešs, bet puslaika pēdējās 15 minūtēs “Spartaks” pārņēma iniciatīvu un iesita divus vārtus – vispirms pēc stūra sitiena atzīmējās moldāvs Konstantīns Bogdans, bet vēl nedaudz vēlāk pēc Vladislava Kozlova centrējuma ar galvu izcēlās Ričards Korzāns.

Arī otrajā puslaikā “Liepāja” iesita jau trešajā minūtē, kad pēc tāla auta iemetiena Kaspars Gorkšs ar galvu pāradresēja bumbu vārtu priekšā un horvāts Marko Brtans iesita savus pirmos vārtus virslīgā, bet rezultāts kļuva 2:2.

Vadību “Spartaks” atguva 74.minūtē, kad savus devītos vārtus virslīgā šosezon iesita Jevgēņijs Kazačoks, tomēr “Liepāja” nepadevās un savu zvaigžņu stundu piedzīvoja Grebis – vispirms 86.minūtē viņš pēc standartsituācijas ar galvu panāca 3:3, bet trīs minūtes vēlāk pēc vēl viena centrējuma izrāva uzvaru.

Spēles izskaņā laukumā izcēlās arī asumi un tiesnesis Aleksandrs Anufrijevs parādīja trīs sarkanās kartītes, laukumu atstājot “Spartaka” futbolistiem Bogdanam un Somijā dzimušajam afgānim Moštagam Jagubi, kā arī liepājniekamKamešam.

Līdz ar to “Spartaks” nespēja izcīnīt sesto uzvaru virslīgā pēc kārtas.