Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepāja” jau ceturto reizi spēlē neizšķirti ar “Mettu”

Jau ceturto reizi piecās savstarpējās spēlēs šogad neizšķirtu izspēlēja “Metta” un “Liepāja” (1:1), kas izglāba punktu mazākumā.

02.09.2023 18:17

“Metta” vadību ieguva jau 6. minūtē, kad pēc Bruno Meļņa piespēles no soda laukuma vidus sestos vārtus Virslīgas sezonā guva Lūkass Vapne (1:0).

Drīzumā laba iespēja bija arī Melnim pašam, vēl Dāvim Ošam bija jāglābj pēc Oleksandra Kurceva tālsitiena, bet otrā puslaika vidū pēc Jurija Mates tālsitiena retu reizi glāba arī Jānis Beks.

“Liepāja” jau 60. minūtē uzbrukumā sūtīja raženo centra aizsargu Anrī Staniču, un tieši viņš 77. minūtē pēc Danilas Patijčuka piespēles izrāva punktu divcīņā pret Normundu Uldriķi – 1:1.

Jāizceļ, ka “Liepāja” izlīdzinājumu panāca sešas minūtes pēc palikšanas mazākumā, kad otro brīdinājumu nopelnīja centra aizsargs Mams Tins.

“Metta” atbildēja ar pāreju uz trim centra aizsargiem, bet spiediena vietā “Liepāja” palika mazākumā – 71. minūtē otro brīdinājumu nopelnīja centra aizsargs Mams Tins.

82. minūtē tuvu otrajiem vārtiem bija Vapne, bet pēc viņa tālsitiena augšējā stūrī lieliski glāba bijušais “Metta” pamatvārtsargs Ošs.

“Metta” sestajā spēlē LNK Sporta parkā šosezon beidzot guva vārtus, taču astoņos mačos šā stadiona vēsturē joprojām nav uzvarējusi (0-2-6, vārti 2:23). Hanzas vidusskolā šosezon bilance ir 3-3-3, vārti 13:13.

Visās savstarpējās spēlēs šosezon vārtus guvušas abas komandas, un tikai viena no tām nebeidzās neizšķirti pamatlaikā (1-4-0, vārti 8:7 “Liepājas” labā).

Metta – Liepāja 1:1 (1:0).

Vārti: Vapne 6′ – Staničs 77′.
Noraidījums: Tins 71′.
Brīdinājumi: Fjodorovs, Ruhadze – Tins, Ošs.
Metta: Beks – Ruhadze (Vasiļevskis 87′), Uldriķis, Vientiess, Fjodorovs – Vapne, Čiņajevs – Kurcevs (Keršis 68′), Melnis, Šibass (Kirkils 68′) – Puzirevskis.
Liepāja: Ošs – Mate (Kļuškins 78′), Tins, Sanē, Fajs – Kucija (Anans 60′), Grjaznovs, Chovrebašvili (Samurkasovi 28′, Gilmors 60′) – Patijčuks – Dio, Nordanuss (Staničs 60′).
Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis.