Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepāja”/”Mogo” futbolisti piekāpjas Zviedrijas komandai

12.02.2018 18:28

Latvijas futbola virslīgas vicečempione “Liepāja”/”Mogo” pirmdien pārbaudes spēlē Kiprā ar rezultātu 1:2 (1:2) piekāpās Zviedrijas augstākās līgas vienībai Stokholmas “Brommapojkarna”.

Spēles sākumā liepājnieki ātri nonāca iedzinējos, astotajā minūtē ielaižot vārtus pretuzbrukumā. Turpinājumā “Liepāja”/”Mogo” vienība centusies uzspiest savu spēles stilu, vairāk bumbu turot uz zemes, bet pretinieki atbildēja ar garām, tālām piespēlēm ātros uzbrukumos.

Jau 20.minūtē liepājnieku galvenais treneris Tamazs Pertija veica pirmo maiņu, Dmitriju Hmizu nomainot ar Ģirtu Karlsonu. Un jau 11 minūtes vēlāk Karlsons atzīmējās ar vārtu guvumu, pēc centrējuma raidot bumbu vārtos ar galvu. Tomēr puslaika izskaņā pretinieki atkal izvirzījās vadībā, kad atkal teicami devās pretuzbrukumā un izmantoja liepājnieku nesaprašanos aizsardzībā.

Kā vēsta liepājnieki, pirmajā puslaikā Zviedrijas komandai bijušas divas iespējas, kas rezultējušās divos vārtos.

Otrajā puslaikā “Liepāja”/”Mogo” komanda turpinājusi pieturēties pie ātra futbola ar asām piespēlēm, tomēr pretinieki teicami darbojušies aizsardzībā. Puslaika otrajā pusē iespējas gūt vārtus bijušas abām komandām, bet ja liepājnieki uzbrukumā situši garām, tad pretinieki bumbu raidījuši rāmī, bet no vārtu zaudējuma glāba Valentīns Raļkevičs.

Kā vēstīts, pagājušajā nedēļā liepājnieki ar 1:0 pārspēja Serbijas čempioni Belgradas “Partizan”, kā arī cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Ufa” komandu, kas šobrīd ieņem sesto vietu Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā.

Šajā nedēļā liepājniekiem kopā ieplānotas četras spēles, nākamajā cīņā jau otrdien spēkojoties ar Krievijas augstākās līgas komandu “Krasnodar”.

Jau ziņots, ka “Liepāja”/”Mogo” komandā arī nākamajā sezonā spēlēs rezultatīvais uzbrucējs Artūrs Karašausks, kurš janvārī piedalījās Krievijas premjerlīgas komandas Permas “Amkar” treniņos, taču pie līguma ar šo vienību netika, atgriežoties Kurzemes kluba rīcībā.