Svētdiena, 19. maijs Sibilla, Teika, Lita

“Liepāja”/”Mogo” pārbaudes mačā pārliecinoši uzvar “Spartak”

14.02.2018 15:44

Iepriekšējās sezonas “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas otrās vietas ieguvēja “Liepāja”/”Mogo” trešdien, 14. februārī, pārbaudes spēlē Kiprā ar rezultātu 3:0 (3:0) pārspēja Krievijas čempiones Maskavas “Spartak” otro komandu.

Liepājas komandas rindās ar gūtiem vārtiem izcēlās Artūrs Karašausks, Kristers Tobers un argentīnietis Leonels Strumija.

Spēli aktīvāk iesāka Maskavas klubs, taču pirmā puslaika otrajā pusē liepājnieki pamazām atdzīvojās un mača pirmās daļas pēdējās desmit minūtēs guva trīs vārtus. Vispirms pēc individuāla reida ar vārtu guvumu izcēlās Karašausks, bet pēc tam precīzi sita arī Tobers. Pēc otrajiem zaudētajiem vārtiem “Spartak” pēc izspēles no centra uzreiz zaudēja bumbu, to savā rīcībā iegūstot Strumijam, kurš panāca 3:0.

Otrajā puslaikā “Liepāja”/”Mogo” galvenais treneris Tamazs Pertija iesaistīja spēlē visus mačam pieteiktos futbolistiem, Latvijas klubam nosargājot rezultātu un svinot pārliecinošu uzvaru.

Desmit minūtes pirms mača beigām Atnona Jemeļina traumas dēļ Liepājas komandai bija jāizmanto piespiedu maiņa un otro reizi šajā starpsezonā laukumā devās arī aizsargs Oskars Kļava, kurš pēc iepriekšējās sezonas beigām paziņoja par karjeras beigām un pievienojās komandas treneru kolektīvam.

“Liepāja”/”Mogo” aizvadīja trešo pārbaudes spēli trijās dienās. Pirmdien vēju pilsētas futbolisti ar rezultātu 1:2 piekāpās Zviedrijas augstākās līgas vienībai Stokholmas “Brommapojkarna”, bet otrdien ar 3:2 pārspēja Krievijas premjerlīgas kluba “Krasnodar” dublieru komandu.

Savukārt pagājušajā nedēļā liepājnieki ar 1:0 pārspēja Serbijas čempioni Belgradas “Partizan”, kā arī cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Ufa” komandu, kas šobrīd ieņem sesto vietu Krievijas premjerlīgas kopvērtējumā.

Piektdien Liepājas futbolisti aizvadīs pēdējo pārbaudes spēli Kiprā, spēkojoties ar Krievijas kluba Maskavas “Lokomativ” otro komandu, bet pirmdien atgriezīsies Latvijā.

Jau ziņots, ka “Liepāja”/”Mogo” komandā arī nākamajā sezonā spēlēs rezultatīvais uzbrucējs Karašausks, kurš janvārī piedalījās Krievijas premjerlīgas komandas Permas “Amkar” treniņos, taču pie līguma ar šo vienību netika, atgriežoties Kurzemes kluba rīcībā.