“Liepāja” panāk neizšķirtu, taču uzvaru iegūt neizdodas

26.07.2020 21:26

”Optibet” futbola Virslīgas spēlē ”Liepāja” tika pie divu vīru vairākuma pret ”Daugavpili”, taču tomēr pie uzvaras netika, spēlējot neizšķirti 1:1.

”Liepājai” pēc nepavisam ne sekmīgā sezonas sākuma šī bija trešā nezaudētā spēle pēc kārtas, kamēr ”Daugavpilij” izdevās izvairīties no trešā zaudējuma pēc kārtas. Abas komandas līdz ar to turnīra tabulā savas pozīcijas nemainīja un saglabāja vietas blakus viena otrai.

”Daugavpils” komandai iegūtais neizšķirts ir gan ar neliela rūgtuma piegaršu, gan vērtējams kā ļoti labs sasniegums. Rūgtums tādēļ, ka ”Daugavpils” atradās vadībā mača lielāko daļu, pateicoties sava jaunā uzbrucēja Marko Regžas vārtu guvumam jau spēles otrajā minūtē. Pēc tam gan pirmajā puslaikā ”Daugavpils” uz priekšu pārāk nerāvās un spēlēja no aizsardzības, taču arī ”Liepājai” nemaz tik daudz bīstamu momentu nebija.

Spēles gaita mainījās otrā puslaika sākumā, kad 57. minūtē ”Liepājai” izdevās veiksmīgs uzbrukums, bumbai gan ar piespēlēm, gan ar rikošetiem beigās nonākot pie Ričarda Fraideja, kurš panāca neizšķirtu 1:1. Liepājai drīz vien bija iespēja arī izvirzīties vadībā, taču no lieliskas pozīcijas tika sists tieši virsū vārtsargam.

Daugavpilij radās pavisam cita veida problēmas – 64. minūtē par izklupienu pie sava soda laukuma robežas otro dzelteno kartīti saņēma Daniels Adžetejs, kamēr 78. minūtē ar otro brīdinājumu tika sodīts Marko Regža, kurš pārāk agresīvi iesaistījās gaisa divcīņā. Tas Liepājai nozīmēja apmēram 15 minūtes spēles laika divu vīru vairākumā, taču šajā laikā par sarīkotu viesuļvētru pie ”Daugavpils” vārtiem īsti nevar runāt. Kompensācijas laikā gan Kristians Torress trāpīja pa Daugavpils vārtu pārliktni, taču uzvaru izraut Liepājai neizdevās.

“Liepāja” – “Daugavpils” 1:1 (0:1)
Vārti: Fraidejs 57` – Regža 2`
Noraidījumi: Adžetejs 64`, Regža 78`
Brīdinājumi: Dele, Jahaja, Ķigurs – Adžetejs, Regža
Liepāja: Zviedris, Ķigurs (Fortišs 46`), Jurkovskis, Keitā, Hilariu, Fraidejs, Čudars, Dele (Semeņivs 88`), Ukpa (Torress 81`), Gabovs (Zelmanis 46`), Jahaja.
Daugavpils: Dubodelovs, Iļjins, Kovaļovs, Akintola, Tatsuro, Afanasjevs (Cucurs 67`), Makejevs (Toņiševs 58`), Adžetejs, Ķiršs (Ivanovs 81`), Regža, Akpudže.
Galvenais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs