Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepāja” pēdējās minūtēs izrauj uzvaru viesos pret “Daugavpili”

Šodien ”Optibet” Latvijas Virslīgas futbolā spēlē ”Liepāja” izbraukumā ar 1:0 dramatiski pieveica ”Daugavpili”, turnīra tabulā deficītu pret šodienas pretiniekiem samazinot līdz vienam punktam. Uzvaras vārti tika gūti 87. minūtē.

Artūrs Karašausks (Foto: FK Liepāja)
01.05.2021 16:01

Pirmajā puslaikā abas komandas demonstrēja gana uzbrūkošu futbolu, tomēr ar momentu realizāciju neveicās. Labākās iespējas tika radītas dažas minūtes pirms došanās pārtraukumā.

Artūra Karašauska tālšāvienu atvairīja laukuma saimnieku pārliktnis, bet ”Daugavpils” atbildēja ar vēl labāku iespēju. Delī Izraels jau bija apspēlējis sāncenšu vārtsargu Krišjāni Zviedri, tomēr kritienā neizdevās trāpīt jau tukšajos ”Liepājas” vārtos.

Tuvojoties spēles beigām un tablo arvien vēstot par bezvārtu neizšķirtu, kurzemnieku spiediens pieņēmās spēkā, bet pat bīstamāki izskatījās ”Daugavpils” futbolistu sarīkotie pretuzbrukumi.

78. minūtē izdevās izrauties pa kreiso flangu un izdarīt centrējumu, ko ar netraucētu sitienu ar galvu pabeidza Aizeks Nortijs. Tomēr arī viņu pievīla realizācija – no tuvas distances izdarītais sitiens lidoja tieši vārtiem pa vidu, un bumbu tvēra Zviedris.

Savu iespēju vējā palaida arī Izraels, kamēr vēju pilsētas pārstāvjiem izdevās izraut dramatisku uzvaru. Eduarda Tīdenberga centrējumu no labās malas rezultatīvi pabeidza Jevgeņijs Berjozkins (1:0), 87. minūtē ar galvu izraujot ”Liepājai” trīs punktus.

Tie ļāvuši nostiprināties turnīra tabulas piektajā vietā. Berjozkina gūtie vārti ļāva izvairīties no šīs Virslīgas sezonas pirmā bezvārtu neizšķirta.

Daugavpils – Liepāja 0:1 (0:0)

Vārti: Berjozkins 87’
Brīdinājumi: Dumbijā – Simičs, Isajevs
Daugavpils: Orols, Kudeļkins, Afanasjevs (Ogaki 58’), Cucurs (Lizunovs 90’+2), Kokins (Mukvelle 58’), Ivanovs, Iļjins, Izraels, Dumbijā, Ķiršs (Kovaļovs 80’), Nortijs
Liepāja: Zviedris, Keitā, Dodo, Karašausks, Ukpa (Ikaunieks 62’), Simičs, Tīdenbergs, Berjozkins, Kārkliņš, Isajevs, Gordeičuks
Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis