Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Foto un video: “Liepāja” savā pirmajā mājas spēlē cieš sagrāvi pret “Rīgu”

”Optibet” futbola Virslīgas trešās kārtas mačā vicečempione ”Riga” jau cīņas ievadā iekrāja divu vārtu pārsvaru, noslēgumā svinot pārliecinošu uzvaru pār ”Liepāju” – 3:0.

01.04.2023 16:32

Desmitajā minūtē Raivis Jurkovskis ar tālu piespēli pamanīja liepājnieku soda laukuma vidū nepieskatīto Milošu Jojiču, kurš pārspēja Vladislavu Lazarevu un guva savus pirmos vārtus Virslīgā – 1:0.

Pēc spēles atsākšanas no laukuma centra rīdzinieki nekavējoties atguva bumbu un vērpa kārtējo uzbrukumu, kura noslēgumā arī šoreiz bija precīzi. Pēc Mora Tallā centrējuma Lazarevs atsita pirmo Marko Regžas sitienu, tomēr ar atkārtotu latviešu uzbrucēja raidījumu galā nespēja tikt, viesiem panākot divu vārtu pārsvaru spēles 11. minūtē – 2:0.

40. minūtē mača galvenais arbitrs Jevgenijs Keziks pārliecinoši nozīmēja pendeli uz mājinieku vārtiem, tomēr pēc VAR iesaistes un paša arbitra došanās pie video atkārtojuma monitora soda sitiens tika atcelts.

Galvaspilsētas kluba futbolisti dominējošo pirmo puslaiku noslēdza ar trešajiem vārtiem. Pēc Hrvojes Babeca centrējuma viņa tautietis Marko Dabro vispirms trāpīja pa vārtu stabu, pats tika pie atlēkušās bumbas un trešo reizi lika kapitulēt ”Liepājas” aizsardzībai – 3:0.

Otrajā puslaikā Tomislava Stipiča padotie nedaudz samazināja apgriezienus uzbrukumā, taču turpināja kontrolēt spēles gaitu, ik pa laikam veidojot bīstamus momentus pie mājinieku vārtiem.

”Riga” svinēja otro uzvaru aizvadītajās trīs spēlēs šajā sezonā, bet ”Liepāja” piedzīvoja pirmo neveiksmi.

”Liepāja” – ”Riga” 0:3 (0:3)

Vārti: Jojičs 10′, Regža 11′, Dabro 45′.
Brīdinājumi: Kruglaužs – Babecs.
Liepāja: Lazarevs – Mankendā, Staničs, Torivio, Mate (Martins 82′) – Kapuns (Gilmors 46′), Fjodorovs – Dodo (Kruglaužs 68′), Grīnbergs (Krautmanis 58′), Kucija – Nordanuss (Isā 46′).
Riga: Puriņš – Bosančičs (Černomordijs 46′), Ngoms, Musā – Tallā, Babecs, Jojičs, Jurkovskis (Ogundži 88′) – Aureliu (Ramiriss 88′), Dabro – Regža (Ngenā 67′).
Galvenais tiesnesis: Jevgenijs Keziks.