“Liepaja” spēlē neizšķirti ar RFS un paliek bez bronzas un Eirokausiem

Latvijas “Optibet” futbola Virslīgas priekšpēdējās kārtas centrālajā spēlē RFS savā laukumā Valdlaučos izcīnīja sev nepieciešamo punktu pret tuvāko sekotāju “Liepāju” – 0:0.

06.11.2022 15:01

Cīņas pirmajā puslaikā iniciatīvu periodiski ieguva abas komandas. Ja sākumā asāk uzbruka “Liepāja”, tad pēc 15. minūtes neilgā laika sprīdī divās epizodēs savu meistarību nācās rādīt liepājnieku vārtsargam Krišjānim Zviedrim. Tieši Zviedris bija tas, kurš 34. minūtē neitralizēja spilgtāko vārtu gūšanas epizodi, pārliecinoši tverot no parocīgas pozīcijas Emersona veikto sitienu.

Bīstamību pie pretinieku vārtiem radīja arī “Liepājas” futbolisti, kuri dažas reizes soda laukuma iekšienē apspēlēja RFS aizsargus, tomēr nespēja pielikt punktu ar rezultatīviem sitieniem,

Otrā puslaika pirmajās desmit minūtēs liepājnieki veica ofensīvu, teju iespiežot rīdziniekus viņu laukuma pusē. Tomēr pašu “Liepājas” futbolistu kļūdas sniedza RFS iespējas uzbrukt un apdraudēt viesu cietoksni.

Saspringtā cīņā bīstamākus momentus turpināja veidot RFS, izcilu izdevību izšķērdējot serbu uzbrucējam Andrejam Iličam, kurš no izdevīgas pozīcijas bumbu raidīja garām vārtiem. Vēl vairākās situācijās pārliecinoši nospēlēja “Liepājas” vārtsargs Zviedris.

RFS – “Liepāja” 0:0
Brīdinājumi:
RFS: Šteinbors – Jagodinskis, Lipuščeks, Marešs, Sorokins – Džata, Šāričs – Zjuzins, Frīzenbihlers, Emersons – Iličs.
Liepāja: Zviedris – Mate, Inasiu, Tīdenbergs – Kapuns, Vilella, Savaļnieks, Belakovičs – Soladio, Mankendā, Dodo.
Galvenais tiesnesis: Vitālijs Spasjonņikovs.