Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepāja” un “Jelgava” savstarpējā spēlē uzvarētāju nenoskaidro

Šodien Latvijas futbola Virslīgas 32. kārtas ietvaros neizšķirti ar 1:1 spēlēja “Liepājas” un “Jelgavas” komandas. Abi vārti tika iesisti trīs minūšu nogrieznī.

07.10.2023 17:07

Pirms šodienas spēles ‘’Liepāja’’ nebija uzvarējusi četrās spēlēs pēc kārtas, kamēr ‘’Jelgava’’ trijās. Šodien sērija tika turpināta un liepājnieki nav izcīnījuši piecas spēles pēc kārtas, bet jelgavnieki četras.

Tikmēr savstarpējos dueļos Virslīgas čempionātā labāk būs klājies ‘’Jelgavai’’, kas šosezon ‘’Liepāju’’ apspēlēja divas reizes. Vienu reizi pārāki bija liepājnieki, bet šodien tika fiksēts neizšķirts 1:1.

Šis rezultāts par labu nāk ‘’Audai’’, kas šodien citā spēlē piekāpās RFS. No trešās vietas liepājniekus šķir četri punkti, bet ‘’Valmiera’’ ir ceturtajā vietā ar diviem punktiem vairāk.

Abi vārti tika iesisti otrajā puslaikā, turklāt trīs minūšu laikā. 53. minūtē ‘’Liepāju’’ vadībā izvirzīja Rūdolfs Ziemelis, bet 55. minūtē izlīdzinājumu panāca Viktors Osuagvu.

Jāmin, ka futbolistiem nācās spēlēt sarežģītos laikapstākļos – šodien visā Latvijā novērojams stiprs vējš, kā arī lietus.

32. kārta noslēgsies rīt, kad spēkosies ‘’Metta’’ un ‘’Super Nova’’ komandas.

Liepāja – Jelgava 1:1 (0:0)

Vārti: Ziemelis 53′ – Osuagvu 55′.
Brīdinājumi: Meļķis – Peilāns, Valmiers, Redjko, Škrliks, Osuagvu, Deklavs.
Liepāja: Ošs, Samurkasovi (Nordanuss 70′), Sanē, Patijčuks (Kruglaužs 84′), Meļķis, Kucija, Anane, Ziemelis, Gilmors, Mate, Tīdenbergs.
Jelgava: Stūriņš, Nakamura, Maščenko (Bečers 90+2′), Osuagvu (Vējkrīgers 90+3′), Peilāns (Maslovs 76′), Šitjakovs, Purs, Glaudāns, Valmiers, Deklavs, Redjko.
Galvenais tiesnesis: Edgars Maļcevs.