“Liepāja” Ziemas kausa spēlē uzvar virslīgas debitanti “Babīti”

17.01.2017 16:57

Gruzīnu speciālista Tamaza Pertijas vadītā “Liepāja” otrdien “Elektrum” Olimpiskā centra futbola hallē tradicionālā Ziemas kausa spēlē ar 2:0 (1:0) uzvarēja “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas gaidāmās sezonas debitanti “Babīti”.

Cīņas rezultātu 25.minūtē atklāja pieredzējušais aizsargs Oskars Kļava, kurš no soda laukuma bija precīzs pēc centrējuma, bet 55.minūtē pārsvaru dubultoja Dario Tomičs, kurš pēc pauzes ieturēšanas trāpīja vārtu tuvējā stūrī.

LETA jau ziņoja, ka pēc aizvadītās sezonas Pertija kļuva par “Liepājas” galveno treneri, amatā nomainot Viktoru Dobrecovu, kura vadībā liepājnieki kļuva par 2015.gada Latvijas čempioniem, kamēr aizvadītajā sezonā kurzemnieki virslīgā palika ceturtie.

Tikmēr “Babīte” aizvadītajā sezonā triumfēja “Komanda.lv” pirmajā līgā, iegūstot ceļazīmi uz virslīgu.

Abām komandām šī bija pirmā spēle šī gada Ziemas kausa izcīņā.