“Liepājas” neveiksmju sērija turpinās – šoreiz zaudējums pret “Tukumu”

Latvijas futbola Virslīgas kopvērtējumā uz astoto pozīciju pakāpās “Tukums 2000/Telms” vienība, šodien izbraukumā pārspējot (1:0) “Liepāju”. Tamaza Pertijas padotie cieta piekto zaudējumu pēc kārtas.

01.06.2023 19:01

Pirmajā puslaikā komandas saspēlē pieļāva lērumu kļūdu, vienīgo vārtu gūšanas momentu cīņas pirmajā cēlienā noorganizējot “Liepājai”, 39. minūtē pret vārtiem izraujoties brazīlietim Dodo, kurš sitienā ar kreiso kāju bumbu raidīja gar vārtiem.

16. minūtē tiesnesis Kristaps Ratnieks pēc “Tukuma 2000” veiktā centrējuma soda laukumā nozīmēja uz 11 metru atzīmi, “Liepājas” ukrainim Jurijam Matem savā soda laukumā šķietami aizķerot nokritušo pretspēlētāju.

Tomēr video atkārtojumā tika fiksēts, ka tukumnieks paklupa pats aiz savas kājas, tiesnesim anulējot iepriekšējo lēmumu.

56. minūtē viesi izvirzījās priekšgalā (1:0), otrā tempa uzbrukumā pēc stūra sitiena izspēles diviem Tukuma kluba futbolistiem pagarinot komandas biedra veikto centrējumu un no vārtu priekšas bumbu vārtu tīklā triecot Arturam Krancmanim.

Atlikušajā spēles laikā enerģiskāk spēlēja Tukuma komanda, neiesēžoties aizsardzībā, tomēr arī cītīgi darbojoties spēlē bez bumbas, izsekojot katram “Liepājas” uzbrukuma mēģinājumam.

“Liepāja” – “Tukums 2000/Telms” 0:1 (0:0)

Vārti: Krancmanis 56′.
Brīdinājumi: Kļuškins 35′, Nordanuss 75′, Isā 90′ – I. S. Stuglis 33′, Butovskis 36′.
Liepāja: Sanikidze – Staniks, Mate, Tīdenbergs – Kucija, Gilmors, Anans, Grīnbergs – Kļuškins, Dodo – Makandžuola.
Tukums 2000: Kapustins – Mikuļskis, Reingolcs, A. Ozols, Butovskis – I. S. Stuglis – Samoilovs, Anmanis, Meļķis, Ķiršs – Krancmanis.
Galvenais tiesnesis: Kristaps Ratnieks.