Liepājas derbijā ”Metalurgs” ne bez pūlēm apspēlē ”Varavīksni’

31.07.2011 17:55

Aizvadītas kārtējās Latvijas kausa futbolā astotdaļfināla spēle.

Kā jau tas bija gaidāms, uzreiz lielu teritoriālo pārsvaru ieguva ‘’Metalurga’’ futbolisti, tomēr Liepājas galvenais klubs centās ar bumbu ieiet vārtos, izdarot ļoti maz sitienus pa vārtiem, tādējādi ‘’Varavīksnes’’ vārtsargam darba bija maz. Labākā iespēja mača ievadā bija Kalnam, kurš izgāja viens pret Varažinski – uzbrucējs raidīja bumbu pāri vārtsargam, taču to jau no tukšiem vārtiem izsita ‘’Varavīksnes’’ aizsargs.

Pavisam negaidīti puslaika vidusdaļā rezultātu atklāja 1. līgas klubs – lieliski, saņēmis piespēli, kreisajā malā nospēlēja Askerovs, tiekot galā ar ‘’Metalurga’’ aizsardzību, un no asa leņķa, sitot bumbu vārtu tālajā stūrī, Spole tika pārspēts. Protams, arī turpinājumā liels pārsvars bumbas kontrolē piederēja ‘’Metalurgam’’, taču ļoti daudz momentu Virslīgas klubam nebija. Puslaika izskaņā neveiksmīgi savā soda laukumā nospēlēja ‘’Varavīksnes’’ aizsargi, un rezultātu izlīdzināja Kavaļausks – 1:1.

Arī otrā puslaika sākumā ‘’Metalurgs’’ uzbruka ļoti daudz, taču sitienu vārtu rāmī praktiski nebija. Salīdzinot ar pirmo puslaiku, aktīvāk spēlēja ‘’Varavīksnes’’ futbolisti, izveidojot pāris pretuzbrukumus. 63. minūtē ar teicamu sitienu otro reizi pārspēt Varažinski izdevās Surņinam. Mača turpinājumā ‘’Metalurga’’ futbolisti turpināja izšķērdēt vienu momentu pēc otra. Tuvojoties mača beigām, Kalns pēc teicamas Kameša piespēles ieraidīja bumbu jau tukšos vārtos, panākot 3:1. Pēdējās minūtēs abas komandas izveidoja pāris momentiņus, tomēr vārti vairs netika gūti.