Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepājas Futbola skola” ceturtdaļfinālā tiksies ar “Mettu”

Latvijas kausa izcīņā futbolā sievietēm aizvadītas abas priekšsacīkšu kārtas spēles, noskaidrojoties visiem ceturtdaļfināla pāriem, vēsta Latvijas Futbola federācija (LFF).

13.07.2023 17:33

Pirmajā priekšsacīkšu kārtas mačā jūnijā “Iecava” izbraukumā ar 4:0 pārspēja futbolistes no Daugavpils Futbola skolas.

Lai gan mača gaitā mājiniecēm bija vairākas vārtu gūšanas iespējas, tai skaitā arī 11 metru soda sitiens, Iecavas futbolistes labāk prata izmantot savas iespējas un ar diviem precīziem sitieniem izcēlās Santa Sanija Vuškāne.

“Iecava” ceturtdaļfinālā tiksies ar otrās spēcīgākās līgas komandu “Jelgavu”, kas trešdien savā laukumā ar 2:1 uzvarēja līgu augstāk spēlējošās Rīgas Futbola skolas pārstāves.

Jelgavas komandas uzvaru nodrošināja Annas Poņatovskas un Santas Baltausas gūtie vārti, kamēr starp rīdziniecēm pie precīza sitiena tika Valērija Frolova, gūstot vienīgos savas vienības vārtus kompensācijas laikā.

Pārējās sešas komandas ceturtdaļfinālu, kas paredzēts nākamajā nedēļas nogalē, iepriekš bija sasniegušas automātiski. “Metta” ceturtdaļfinālā tiksies ar Liepājas Futbola skolu, “Olaine” stāsies pretī “Rīgai” un “Auda” spēlēs pret “Super Nova”.

Turnīra pusfināla pāri tiks noteikti atsevišķā izlozē.

Latvijas kausa izcīņa sieviešu komandām tiek izspēlēta kopš 2014.gada. Visās sezonās līdz 2021.gadam turnīrā uzvarēja Rīgas Futbola skola, 2022.gadā pie titula tika “Rīga”, bet pērn pirmo reizi trofeju ieguva “Metta” futbolistes.