Ceturtdiena, 9. maijs Klāvs, Einārs, Ervīns

“Liepājas futbola skola” izrauj bronzu

Šodien ar pēdējām divām spēlēm noslēdzās Sieviešu līga futbolā. Čempionu godu iepriekš sev nodrošinājušas bija ”Rīgas Futbola skolas” futbolistes, kuras arī pēdējā kārtā izcīnīja uzvaru, ar 2:0 apspēlējot ”Mettu”. Bronzu pēdējā kārtā izrāva ”Liepājas Futbola skola”, kura ar 3:1 pārspēja ”Olaines” komandu.

14.10.2021 22:12

Sieviešu Futbola līgā sezonu bez zaudējumiem pabeidza čempiones ”Rīgas Futbola skola”, kamēr bronzu nodrošināja ”Liepājas Futbola skolas” futbolistes.

”Rīgas Futbola skola” savā laukumā ar 2:0 apspēlēja FS ”Metta”. Katrā puslaikā mājinieces guva pa vārtiem – 22. minūtē tās vadībā izvirzīja Ieva Krasnova, bet 76. minūtē pārsvaru dubultoja Anastasija Čemirtāne. ”Rīgas Futbola skola” čempionāta laikā nezaudēja nevienā spēlē, pretinieču vārtos iesitot 58 vārtus, bet ielaižot tikai 11.

Citā spēlē svarīgu uzvaru izcīnīja ”Liepājas Futbola skola”, kura izbraukumā ar 3:1 apspēlēja ”Olaines” futbolistes. Uzvarētājām vārtus guva Rebeka Tīle, Angelīna Jegorova un Evelīna Freidenfelde. Panākums pēdējā kārtā ļāva liepājniecēm čempionātu noslēgt trešajā vietā un izcīnīt bronzas medaļas.

Sudraba medaļas izcīnīja ”Super Nova/RTU” futbolistes.