“Liepājas futbola skola” pirmajā izbraukuma spēlē ar 2:0 pārspēj “Audu”

“Liepājas futbola skola” savā pirmajā Latvijas sieviešu futbola līgas izbraukuma spēlē Ķekavā ar 2:0 (0:0) pārspēja Riharda Gorkša trenēto “Audu”.

06.05.2021 06:00

“Liepājas futbola skola”: Saule, Čamane (Prūse), Šenberga, Smirnova, Dreimane, Freidenfelde (Heringa), Propošina, Tīle, Jegorova, Ozola, Meisone.

Abas vienības pagājušajā sezonā piedalījās pirmās līgas turnīrā, un vienīgajā savstarpējā cīņā ar 2:0 pārākas bija liepājnieces. Šogad vēsture atkārtojās, un mūsējās uzvarēja ar identisku rezultātu. Viešņām pirmajā puslaikā bija ievērojams teritoriālais pārsvars, tomēr kurzemniecēm neizdevās uzlauzt laukuma saimnieču vārtus. Savukārt “Auda” neizveidoja nopietnus draudus pie Emijas Emīlijas Saules sargātajiem vārtiem.

Mača otrajā puslaikā spiediens uz mājinieču vārtiem pieauga. Pa labo flangu 59. minūtē labā ātrumā soda laukumā ielauzās Katrīna Teilore Meisone, taču viņa tika apturēta ar neatļautu paņēmienu. Pendeli devās izpildīt Rebeka Tīle, kura sita nekļūdīgi. Otrie vārti krita mača izskaņā, kad Sintijas Čamanes centrējumu no kreisā flanga 86. minūtē rezultatīvi noslēdza Signija Šenberga.

Arī nākamo spēli “Liepājas futbola skola” aizvadīs izbraukumā – 9.maijā mūsējās viesos sacentīsies ar ”Olaini”.

KOMENTĀRS

“Liepājas futbola skolas” galvenais treneris: Raivo Varažinskis:

– Šī bija spēle, kurā varējām gūt arī vairāk vārtu. Pēc pirmā puslaika bija 0:0, lai gan pilnībā kontrolējām spēli, arī “Auda” mūsu vārtus vispār neapdraudēja. Otrajā puslaikā izdevās lauzt mača gaitu, nopelnījām pendeli, un arī turpinājumā bija vairāki momenti, kurus gan nerealizējām. Labi, ka iesitām otros vārtus, jo 1:0 ir tāds slidens rezultāts. Kopumā ar spēli esam apmierināti. Nevienai komandai neklāsies viegli viesos pret “Audu”, jo šīs komandas stadionā ir vecākas paaudzes mākslīgais segums, un pie tā ir jāpierod. Meitenes ir malači, braucām pēc trim punktiem un tos arī ieguvām.