Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepājas futbola skola” savā laukumā ar 0:4 piekāpjas valsts čempionei “Rīgas futbola skolai”

Latvijas sieviešu futbola līgas šīs sezonas otrajā spēlē “Liepājas futbola skola” savā laukumā ar 0:4 (0:3) piekāpās valsts čempionei “Rīgas futbola skolai”.

28.04.2021 06:00

“Liepājas futbola skola”: Saule (Judina), Čamane (Heringa), Šenberga, Smirnova, Dreimane (Prūse), Freidenfelde, Propošina, Tīle, Jegorova, Ozola, Meisone.

Līdz pirmā puslaika vidum nekas neliecināja, ka laukumā sacenšas pērnā gada čempiones un iepriekšējās sezonas pirmās līgas dalībnieces. Liepājnieces kontrolēja spēli, ilgstošāk pārvaldīja bumbu un kvalitatīvi darbojās aizsardzībā.

Komandas gan pirmajās divdesmit minūtēs bija paskopas ar bīstamiem momentiem pie vārtiem, tomēr viss mainījās mača 27. minūtē.

Vispirms laukuma saimnieču vārtsardze nepareizi ievadīja bumbu spēlē un viešņas no sešiem metriem realizēja brīvsitienu. Šis gols mūsējās pamatīgi izsita no līdzsvara, pazuda koncentrēšanās, un rīdzinieces minūtes laikā vēl divreiz iekaroja mājinieču vārtus.

Pēc pārtraukuma mūsējās ar visiem spēkiem metās atspēlēties un guva vienus vārtus, tomēr apšaubāma aizmugures stāvokļa dēļ tie netika ieskaitīti. Uzbrūkot ar lieliem spēkiem, liepājnieču aizsardzībā parādījās robi, un 66. minūtē Marina Teļukeviča guva savus otros vārtus spēlē un pielika mačam punktu.

“Liepājas futbola skola” 2. maijā izbraukumā sacentīsies ar “Audu”.

KOMENTĀRS

“Liepājas futbola skolas” galvenais treneris Raivo Varažinskis:

– Skarbas dažas minūtes pirmajā puslaikā. Pats neatceros tādu spēli, kad futbolā divu minūšu laikā kāda komanda gūst trīs vārtus. Līdz 27. minūtei mēs spēlējām diezgan labi, meitenes sekmīgi izpildīja spēles plānu, labi aizsargājās, noslēdza visas zonas. Tad ielaidām trīs vārtus, no kuriem divi bija pēc individuālām kļūdām, un tas bija liels trieciens.

Pārtraukumā aprunājāmies, ka tam nav nozīmes, ar kādu rezultātu zaudēsim, bet mums ir jāiet uz priekšu un jāriskē.

Otrā puslaika sākumā meitenes aizvadīja labas 20 minūtes, un izdevās gūt vārtus, kuri gan netika ieskaitīti. Drīzumā vēlreiz individuāli kļūdījāmies, ielaidām ceturto golu, un tad jau spēles liktenis bija izšķirts. Kopumā bija arī labi nogriežņi spēlē, un mēs zaudējām tikai savu individuālo kļūdu dēļ.

Manuprāt, 0:4 ir neadekvāts rezultāts, jo pretinieces nebija tik ļoti pārākas un neradīja nemaz tik daudz momentu.