Sestdiena, 4. aprīlis Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds

Liepājas Futbola skola sumina savus audzēkņus

Liepājas Futbola skola sumina savus audzēkņus
Foto: Markuss Rihards Dzintars
21.01.2020 11:36

liepajniekiem.lv

Aizvadītajā piektdienā, 17.janvārī, Liepājas Latviešu biedrības namā jau tradicionāli norisinājās Liepājas Futbola skolas komandu un audzēkņu apbalvošana. Tika godināti gan Jaunatnes čempionātu godalgotās komandas, izcelti Latvijas Futbola federācijas labākie spēlētāji, kā arī pasniegtas īpašas balvas no komandu treneriem, portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes ”Liepājas Futbola skola” saimniecības vadītāja Sanda Iesalniece.

Katrā no komandām tika pasniegtas balvas četrās nominācijās – ”Dzelzs bucis”, ”Gada uzrāviens”, ”Futbola profesors” un ”Gada vecāks”, tādējādi izceļot motivētāko un progresējošāko spēlētāju, spēlētāju, kurš ir līderis ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā, kā arī izceļot komandas vecāku, kurš šajā gadā ir īpaši palīdzējis trenerim un komandai.

Vakara gaitā tika arī pasniegtas medaļas un kausi komandām, kas 2019.gadā ierindojušās godalgotās vietās. Latvijas Jaunatnes čempionāta U13 attīstības grupā ar iegūto 3.vietu un Kurzemes kausa U12 vecuma grupā ieguvēji I.Lukoviča trenētā 2007.gadā dzimušo zēnu komanda tika sumināta divreiz, gluži tāpat kā trenera J.Intenberga un A.Vīksnas trenētā komanda, kas aizvadītajā gadā ierindojās Latvijas U15 elites čempionāta 3.vietā, bet U16 meistarības čempionātu noslēdza godpilnajā 2.vietā. Virs galvas Latvijas 1.līgas B-čempionāta kausu cēla arī O.Kļavas, J.Zuntnera, T.Vīksnas un K.Petruta trenētie ”FK Liepāja-2” jeb U21 vecuma puiši, svinot iegūto 2.vietu.

Liepājas Futbola skolas svinīgajai ceremonijai pievienojās arī viesi no Latvijas Futbola federācijas. LFF Jaunatnes lietu speciālists D.Bezuščonoks pasniedza balvas Jaunatnes čempionātu labākajiem spēlētājiem – Nikam Sliedem, kas kļuva par Latvijas U15 elites čempionāta labāko aizsargu, un Sandim Kubilam, kas starp Latvijas U16 mestarības komandām arī ieguvis labākā aizsarga titulu. Neizpalika arī Latvijas Futbola federācijas Futbola akadēmiju izcilnieku sveikšana. LFF Futbola akadēmijas projektu koordinātors A.Jeļisejevs pasniedza balvas U14 (tr.J.Segliņš) spēlētājiem D.V.Veisbukam, R.Liepiņam un S.Meņšovam, savukārt no U15 (tr.J.Intenbergs) Futbola akadēmiju izcilnieku balvas tika piešķirtas K.Volkovam, N.Sliedem un M.M.Alpēnam.

Vakara noslēgumā, kā ierasts, norisinājās futbolistu iecienītā loterija. Šajā reizē īpašas balvas no Eiropas futbola granda FC Porto, FK ”Liepāja” vārtsarga Krišjāņa Zviedra un Latvijas Nacionālās izlases spēlētāja, bijušā Liepājas Futbola skolas audzēkņa, Kristera Tobera.

Futbola skolas audzēkņus, vecākus un darbiniekus vakara gaitā izklaidēja Liepājas teātra aktieris un pasākumu vadītājs Viktors Ellers. Par muzikālo pavadījumu rūpējās Liepājas Mūzikas un Mākslas dizaina vidusskolas audzēkņi, bet neviltotas sanākušo futbolistu simpātijas guva Liepājas Kompleksās sporta skolas Sporta vingrotājas.

Foto galerija

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Aizmirsu paroli