Sestdiena, 4. maijs Viola, Vizbulīte, Vijolīte

“Liepājas Futbola skola” tiek pie pirmā panākuma sezonā

“LuckyBet” sieviešu futbola līgas trešās kārtas spēlē “Liepājas Futbola skola” tika pie pirmā panākuma sezonā. Raivo Varažinska trenētā vienība Ķekavā sacentās ar FK “Auda” un uzvarēja ar 3:0 (0:0).

25.04.2024 05:40

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Strazdiņa, Flakse, Brigmane, Meijere (Šarija), Andersone, Propošina, Smirnova, Sudmale (T. Čamane), Dreimane, Freidenfelde, Ozola (Paegle).

Spēle iesākās bez lielas izlūkošanas, un liepājnieces paņēma spēles kontroli savās rokās.

Pirmajās desmit minūtēs mūsējās tika pie diviem stūra sitieniem, bet Ance Meijere divreiz draudīgi uzbruka no tālākas distances.

Savukārt labāko iespēju pirmā puslaika pirmajā pusē Ance neizmantoja 21. minūtē, kad pēc viltīga sitiena norībināja vārtu pārliktni.

Pirmajai pusstundai noslēdzoties, viešņas mājinieču vārtus apdraudēja astoņas reizes, bet ķekavnieces Renāti Strazdiņu nepatraucēja ne reizes.

Otrajā puslaikā spiediens no kurzemniecēm nemazinājās un pirmie vārti krita 55. minūtē pēc stūra sitiena.

Vispirms laukuma saimnieces no gola paglāba vārtu konstrukcija, bet pēc atkārtota centrējuma vadībā mūsējās izvirzīja Anna Flakse.

Liepājnieču sadarbības kļuva saturīgākas, un “Audas” vienībai arvien sarežģītāk klājās ar kurzemnieču uzbrukuma viļņu apslāpēšanu.

Mājinieces arvien biežāk sāka pārkāpt noteikumus un izteikti slāpēt spēles tempu.

Teritoriālo pārsvaru mūsējās nostiprināja 75. minūtē, kad pēc spēcīga un precīza tālšāviena bumbu vārtu tālajā stūrī nogādāja Annija Gabriela Andersone.

Annija arī pielika skaistu punktu šim mačam, galotnē aizskrienot pretuzbrukumā, nokārtojot pirmo uzvaru sezonā.

Ceturtās kārtas spēli “Liepājas Futbola skola” aizvadīs 27. aprīlī viesos ar FK “Olaine”.

Komentārs

“Liepājas Futbola skolas” galvenais treneris Raivo Varažinskis:

– Pēdējo gadu laikā “Audu”, kā ierasts, uzvaram ar 2:0 vai 3:0.

Pirms izbraukuma runājām, ka būs grūta spēle, turklāt laukums Ķekavā ir bēdīgas kvalitātes, arī vējš neprognozējami iepūš. Pretinieks tāds, kurš negrib spēlēt un nedod arī pretiniekam izvērsties.

Pirmo puslaiku nospēlējām pavāji un pārtraukumā aprunājāmies, ka, ja mēs nevaram šādu pretinieku pārspēt, tad tas ir slikti.

Otrajā puslaikā jau uzlabojās kvalitāte, iesitām savus golus un vēl kādas četras iespējas palaidām garām.

Galvenais, ka izcīnījām trīs punktus, nospēlējām uz nulli.

Prieks par Annu Flaksi, kura iesita savu pirmo golu, Laura Paegle pamazām atgriežas ierindā pēc savainojuma.

Nākamā spēle ar “Olaini”, kura ir neprognozējama komanda, un mums vienmēr ar viņām grūti iet.