Pirmdiena, 13. maijs Ira, Iraīda, Irēna, Irina

“Liepājas Futbola skola” viesos pārspēj “Olaini”

“LuckyBet” sieviešu futbola līgas ceturtās kārtas spēlē “Liepājas Futbola skola” izbraukumā sacentās ar allaž neērto FK “Olaini”.

27.04.2024 21:06

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Strazdiņa, Flakse, Meijere (Šarija), Andersone, Propošina, Smirnova, Vagule, T. Čamane, Freidenfelde, Dreimane (Reinfelde), Ozola (Sudmale).

Arī šoreiz cīņa neizvērtās viegla, lai gan Raivo Varažinska trenētā komanda rezultāta izteiksmē uzvarēja gana droši – 4:1 (0:0).

Liepājniecēm spēles gaitā bija pārsvars, bet ar vārtu birumu mūsējās izcēlās vien otrā puslaika vidū.

Līdz tam mājinieces 56. minūtē izvirzījās vadībā, tomēr kurzemniecēm talkā nāca sekmīgas standartsituāciju izspēles un acīgums, spēlējot vārtu priekšā.

Pēc līdzīgiem scenārijiem liepājnieces deviņu minūšu laikā iesita četrus golus un izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas.

Ar rezultatīviem sitieniem viešņu rindās izcēlās Guna Ozola un Taisija Smirnova, bet divus golus iesita Ance Meijere.

Mūsējās četrās spēlēs iekrājušas sešus punktus un turnīra tabulā pakāpās uz 4. vietu.

Piektās kārtas spēli “Liepājas Futbola skola” aizvadīs 4. maijā savā laukumā ar “Rīgas Futbola skolu”.