Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

“Liepājas Futbola skolas” futbolistes grauj FK “Auda”

Platu soli pretī godalgām Sieviešu futbola līgā šajā sezonā spērusi “Liepājas Futbola skola”. Raivo Varažinska trenētā komanda viesos svarīgā mačā ar 4:0 (2:0) uzvarēja FK “Auda”, un pēdējās divās spēlēs mūsējām pietiks ar vienu uzvaru, lai finišētu vismaz bronzas pozīcijā.

12.10.2023 06:09

“Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Baroniņa (Zatoviča), Brigmane, Meijere (S. Čamane), Reinfelde, Propošina (Vagule), T. Čamane, Paegle, Šarija, Dreimane, Freidenfelde (Andersone), Saule.

Pirmajās divās tikšanās reizēs ar ”Audu” liepājnieces bija pārākas ar 3:0, un arī šoreiz mūsējās savus vārtus nosargāja neskartus.

Viesu treneru korpuss veica dažas sastāva izmaiņas, starta vienpadsmitniekā nesūtot turnīra rezultatīvāko spēlētāju Anniju Gabrielu Andersoni, kā arī Latvijas izlases kandidāti Taisiju Smirnovu.

Šādas izmaiņas gan rezultātu neiespaidoja, un viešņas katrā puslaikā divreiz pārspēja mājinieču vārtsardzi Kristiānu Orleanu.

Pirmajā puslaika ar precīziem sitieniem atzīmējās vienas no jaunākajām komandas pārstāvēm – Laura Paegle un Ance Meijere, bet otrajā puslaikā golu iesita saspēles veidotāja un standartsituāciju speciāliste Emija Emīlija Saule un pašā nobeigumā sulīgu punktu mačam pielika pieredzējusī Sintija Čamane, kura šosezon laukumā lielākoties dodas uz maiņu.

Līdz sezonas beigām ”Liepājas Futbola skolai” vēl jāaizvada divas spēles – 14. oktobrī savā laukumā ar SK ”Super Nova” un 21. oktobrī izbraukumā ar FS ”Metta”.

Ja abās spēlēs kopā mūsējās nopelnīs četrus punktus, tad turnīru noslēgs 2. vietā.

Komentārs

“Liepājas Futbola skolas” galvenais treneris Raivo Varažinskis:

– Lai gan rezultāts ir pārliecinošs, spēle bija grūta. Labi, ka izdevās ātri izvirzīties vadībā ar 2:0, bet traucēja laika apstākļi – liels vējš, lietus. Tāpēc arī kvalitatīva futbola nebija daudz.

Arī laukuma kvalitāte Ķekavā nav tā labākā, gana vecs mākslīgais segums. Mums patīk spēlēt vairāk pa zemi, ko arī akcentējam, tomēr laukuma un laika apstākļu dēļ to nebija viegli izdarīt.

Otro puslaiku aizvadījām brīvāk, kvalitatīvāk, tika iesisti divi vārti, un bija vēl iespējas atzīmēties.

Žēl, ka pirmajā puslaikā savainojumu guva Evelīna Freidenfelde, pret kuru nospēlēja rupji, bet tiesnesis pāridarītājai pat neparādīja dzelteno kartīti. Iespējams, Evelīnai nākamā spēle būs jāizlaiž.