Otrdiena, 23. aprīlis Jurģis, Juris, Georgs

Liepājas futbolistes negaidīti piekāpjas “Super Novai”

01.10.2019 12:59

Latvijas sieviešu futbola 1. līgā “Liepājas Futbola skola” savā laukumā negaidīti ar 1:3 (0:1) piekāpās “Super Novai” un vienu kārtu pirms sezonas beigām noslīdēja uz 3. vietu.

“Liepājas Futbola skola”: Petrovska, Antipina, Dreimane, Šarija, Šandireva (Jurkeviča), Prūse (Saule), Čamane, Smirnova, Freidenfelde, Jegorova, Šenberga.

Čempionāta pirmajā aplī mūsējās “Super Novu” izbraukumā sakāva ar 7:0, tāpēc zaudējums savā laukumā bija nedaudz negaidīts. Tiesa, viesos 4 no 7 goliem liepājnieču labā guva Valērija Gudkova, kura “Liepājas Futbola skolas” sastāvā otrajā aplī laukumā nav devusies.

Rīdzinieces rezultātu atklāja jau 3. minūtē, kad 11 metru soda sitienu realizēja Juta Buklovska. Viešņas 56. minūtē pēc Vladas Kozlovas precīzā raidījuma dubultoja pārsvaru, bet 81. minūtē Buklovska pilnībā apraka mūsējo cerības uz izglābšanos. Cīņas pēdējā minūtē mierinājuma vārtus liepājnieču labā iesita Angelīna Jegorova. Jau pēc finālsvilpes laukuma saimnieču kapteine Sintija Čamane un Emija Emīlija Saule par tiesnešu kompetences apšaubīšanu saņēma sarkano kartīti.

Pēc šī zaudējuma “Liepājas Futbola skola” turnīra tabulā atkāpusies uz 3. vietu. Mūsējās 9 spēlēs ir iekrājušas 15 punktus un par divām acīm atpaliek no “Super Novas”. Čempionāta pēdējo spēli liepājnieces aizvadīs 12. oktobrī izbraukumā pret “Rīgas Futbola skolu 2”.