Svētdiena, 28. aprīlis Terēze, Gundega

“Liepājas” futbolisti trešo reizi šosezon zaudē “RFS”

RFS sestdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 31.kārtas spēlē savā laukumā ar rezultātu 3:1 (2:0) guva panākumu pār “Liepāju”, pārspējot pretiniekus trešo reizi šosezon.

30.09.2023 15:37

LETA/sportacentrs.com

Pēc spēlētām nepilnām deviņām minūtēm 11 metru soda sitienu veiksmīgi izpildīja Jānis Ikaunieks, kurš raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī un izvirzīja vadībā RFS.

14 minūtes vēlāk pēc stūra sitiena izspēles Petrs Marešs ar tālu sitienu dubultoja rīdzinieku pārsvaru un panāca 2:0.

Pirmā puslaika izskaņā rīdzinieki varēja arī gūt trešos vārtus, kamēr liepājnieki tā arī nebija tikuši pie pienācīgām vārtu gūšanas iespējām.

Otrā puslaika ievadā Eduards Tidenbergs piespēlēja soda laukumā Robertam Meļķim, kurš no tuvas distances pārspēja rīdzinieku vārtsargu Jevgeņiju Nerugalu un samazināja “Liepājas” deficītu līdz vienam precīzam sitienam, tomēr 58.minūtē divu vārtu pārsvaru pēc precīza sitiena ar galvu RFS atjaunoja Žiga Lipuščeks.

Divās no trijām iepriekšējām tikšanās reizēm ar 2:0 un 3:0 pārāka bija RFS vienība, bet vienā spēlē tika fiksēts neizšķirts (1:1).

RFS – Liepāja 3:1 (2:0)

Vārti: Ikaunieks (11m) 9′, Marešs 23′, Lipuščeks 58′ – Meļķis 47′
Brīdinājumi: Paničs, Lipuščeks, Ošs – Fajs, Kucija
RFS: Nerugals, Marešs (Oladoje 90’+4), Lipuščeks, Ošs, Savaļnieks, Marhijevs, Ikaunieks (Sedols 90’+4), Paničs, Savičs, Zelenkovs (Zjuzins 76′), Lemajičs (Sorokins 90′)
Liepāja: Sanikidze, Kucija, Fajs, Patijčuks (Grīnbergs 32′), Kruglaužs (Meļķis 32′), Tins, Ziemelis, Nordanuss (Makanžola 70′), Māte (Tīdenbergs 46′), Sanē, Gilmors (Samurkasovi 32′)
Galvenais tiesnesis: Andris Treimanis