Svētdiena, 12. jūlijs Indriķis, Ints, Namejs
Abonēt

Lasi vairāk ar
liepajniekiem.lv abonementu

“Liepājas” jaunais treneris Andrejs Kaļiņins sola agresīvāku futbolu

“Liepājas” jaunais treneris Andrejs Kaļiņins sola agresīvāku futbolu
Foto: Ģirts Gertsons
09.11.2019 07:06

"Kurzemes Vārds"

Futbola klubs “Liepāja” trešdien paziņoja, ka tā galvenais treneris nākamajā sezonā būs Latvijas speciālists Andrejs Kaļiņins, ar kuru līgums ir noslēgts uz vienu gadu. Neilgi pēc kluba paziņojuma par trenera apstiprināšanu amatā A. Kaļiņins “Kurzemes Vārdam” izklāstīja FK “Liepāja” jauno spēles filozofiju.

Ar kādām emocijām un domām stājaties jaunajā amatā?

– Domas ir pašas pozitīvākās. Šī ir komanda ar lielu vēsturi, bet tā ir nokļuvusi sarežģītā situācijā. Izjūtu lielu atbildību, vēlos attaisnot man izrādīto uzticību.

Uz kādu termiņu vienojāties ar klubu?

– Man ir līgums uz vienu gadu. Ceru, ka pilnā apjomā izdosies to nostrādāt un turpināt darbu tālāk.

Kas būs jūsu treneru štābā “Liepājā”?

– Viktors Spole būs vārtsargu treneris, Mareks Zuntners – asistents, un vēl mēs meklējam fiziskās sagatavotības treneri.

Kādi ir jūsu pirmie darbi jaunajā amatā?

– Mēs nodarbojamies ar komandas komplektēšanu. Komandas attīstības vektors ir mainījies. Risinām organizatoriskus jautājumus – kā trenēsimies nākamajā gadā, kuri spēlētāji paliek, no kuriem šķirsimies. Notiek individuālas pārrunas. Bieži runājam ar kluba vadītājiem. Kā jau teicu – tie ir organizatoriski jautājumi, bet treniņos nepiedalos. Darbs ir saistīts ar nākamo sezonu.

Vai taisnība, ka jūs pēdējā laikā regulāri apmeklējāt “Liepājas” spēles un analizējāt komandas sniegumu?

– Es cenšos būt lietas kursā par Latvijas čempionātu. Kad man beidzās darbs Jelgavā, es vasaras periodā apmeklēja daudz spēļu. Tai skaitā arī “Liepājas” spēles. Neteiktu, ka tas bija ar domām par darbu šeit. Vienkārši vienmēr cenšos būt lietas kursā. Dzīvoju Jūrmalā, kas nav tik tālu, un man bija daudz laika, lai aizbrauktu uz Liepāju un paskatītos kvalitatīvu futbolu.

Kad komanda dosies atvaļinājumā, un kad atgriezīsies no tā, lai sāktu gatavošanos nākamajai sezonai?

– Uzreiz pēc sezonas pēdējās spēles komanda dosies atvaļinājumā, bet kopā sanāksim 16. decembrī, kad sāksim gatavošanos jaunajai sezonai. Mums ir vairākas spēlētāju grupas. Viena spēlētāju grupa – jaunie, savainotie – strādās individuāli ar fitnesa treneri. Kādam atvaļinājums būs diezgan īss, kādam – garāks. Citi spēlētāji atbrauks pēc Jaungada.

Kluba sporta direktors Roberts Mežeckis sacīja, ka klubam ar jums sakrita skatījums uz kluba attīstību un uz futbolu kopumā. Vai varat atklāt, kāds ir šis vienotais skatījums?

– Vispirms jau sakrita tas, ka klubs nedaudz maina attīstības vektoru. Komandā parādīsies vairāk gados jaunu futbolistu. Mana filozofija ir saistīta ar apjomīgāku treniņprocesu. Varbūt pat būs iedziļināšanās gados jauno futbolistu apmācībā, viņu izaudzināšana līdz augstākam līmenim. Varbūt kādam izdosies izveidot karjeru Eiropā. Sakrīt skatījums uz procesu, uz spēles filozofiju. Futbols būs nedaudz agresīvāks.

Vai agresīvāks futbols nozīmē ātrāku un tiešāku futbolu?

– Būs agresīvāks futbols spēlē ar bumbu un spēlē bez bumbas. Mums nav uzdevuma katrā atsevišķā spēlē panākt rezultātu, upurējot komandas jauno filozofiju. Centīsimies spēlēt agresīvi bez bumbas, izturēt augstāku aizsardzības līniju. Atsevišķām pozīcijām prasības būs mērķētas uz spēlētāju attīstību. Nevis panākt rezultātu par jebkādu cenu – iesēsties aizsardzībā un atsisties. Pat pret pašiem spēcīgākajiem pretiniekiem ieturēsim savu līniju un filozofiju. Es zinu “Liepājas” stilu. Tas vienmēr ir bijis orientēts uz bumbas kontroli. Šajā aspektā ir vēlme izveidot mūsdienīgu spēles stilu. Varbūt aiziet prom no tā, lai būtu liela bumbas kontrole, bumbas kontroles dēļ, bet veidot ātru futbolu. Ātru uzbrukuma attīstību, ātru bumbas atņemšanu pēc tās zaudēšanas. Šādi būs pamata komponenti.

Vai tas nozīmē, ka jaunā filozofija paredz to, ka primārais nav panākt [pozitīvu] rezultātu katrā spēlē?

– Nē. Mēs katrā spēlē centīsimies panākt rezultātu. Ja spēlēsim pret izteiktu līderi, mēs neiesēdīsimies savā soda laukumā un nesitīsim bumbu autā, lai noturētu bezvārtu neizšķirtu un cerētu uz vienu pretuzbrukumu. Tikai mēs tādēļ nemainīsim savu filozofiju. Protams, mums pretī var nākt sāncensis, kas mums neļaus to darīt, bet sākotnēji mēs nespēlēsim pretēji savai filozofijai.

Kādus mērķus klubs izvirzīs nākamajai sezonai – varbūt iekļūšanu Eirokausos, medaļu izcīnīšanu?

– Vispirms mums ir jānokomplektē sastāvs, jāaizvada vismaz puse no pirmssezonas sagatavošanās, bet sezonas konkrēti uzdevumi tiks paziņoti vēlāk.

Distances līgums

DISTANCES LĪGUMS PAR PAKALPOJUMA ABONEMENTA IEGĀDI INTERNETA VIDĒ 

VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA 

Šis ir distances līgums par digitālā satura pakalpojuma liepajniekiem plus abonementa pirkumu interneta vidē, turpmāk tekstā – Līgums, kas tiek slēgts starp SIA ”Kurzemes Vārds” (reģistrācijas numurs: 42103002455, juridiskā adrese: Pasta iela 3, Liepāja, LV-3401; epasts: info@liepajniekiem.lv), turpmāk tekstā – KV, un personu, kas veic pirkumu, turpmāk tekstā PIRCĒJS, interneta vietnē liepajniekiem.lv, turpmāk tekstā – VIETNE, un abi līgumslēdzēji kopā – LĪDZĒJI.  PIRCĒJS, veicot pirkumu VIETNĒ šī Līguma ietvaros, izsaka piekrišanu tā noteikumiem, ir tiesīgs šos Līguma noteikumus izdrukāt un saglabāt.

 Šī Līguma ietvaros:

  1. a) PIRCĒJS ir fiziska vai juridiska persona, kura pērk VIETNES maksas satura pakalpojumu nolūkam, kas nav saistīts ar saimniecisko darbību, turpmāk tekstā – PIRCĒJS; 
  2. b) Liepajniekiem plus ir maksasdigitālā satura pakalpojums, tajā skaitā raksti, fotogrāfijas, kas tiek īpaši veidots, atlasīts un publicēts VIETNĒ ar norādi ”plus” , un kura abonementu PIRCĒJS  ir tiesīgs iegādāties, turpmāk tekstā – PAKALPOJUMS,
  3. PAKALPOJUMA TERMIŅŠ UN CENA

 PAKALPOJUMA abonements ir fiksēta termiņa – 4 (četru) nedēļu PAKALPOJUMA lietošanas atļauja par  cenu  – EUR 1.99 (viens euro un 99 centi). PAKALPOJUMA abonementa maksā ietverts pievienotās vērtības nodoklis (PVN) 21% apmērā. PAKALPOJUMA abonementa cenu KV var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma (izmaiņas neattiecas uz jau apmaksāto PAKALPOJUMA termiņu), par to PIRCĒJAM paziņojot ne vēlāk kā 30 dienas pirms jaunās cenas stāšanās spēkā . KV un PIRCĒJS  piekrīt, ka izmaiņas PAKALPOJUMA cenā tiek piemērotas jaunajam periodam, noslēdzoties iepriekš apmaksātajam PAKALPOJUMA abonementa termiņam. 

  1. PAKALPOJUMA IEGĀDE UN NORĒĶINI 

Šajā Līguma sadaļā tiek aprakstīta PAKALPOJUMA iegādes kārtība un samaksa par PAKALPOJUMA  abonementa iegādi. 

2.1. PAKALPOJUMU Pircējs var iegādāties tikai pēc reģistrēšanās VIETNĒ. Lai iegādātos PAKALPOJUMA abonementu, Pircējam jāizvēlas tā apmaksas veids, ievadot KV pieprasīto informāciju. Ar šī līguma akceptu PIRCĒJS apliecina, ka ir nepārprotami sapratis, ka PAKALPOJUMA  abonementa iegāde ir maksas pakalpojums, kā arī  ir iepazinies ar šī Līguma saturu. 

2.2. PAKALPOJUMA  abonementu PIRCĒJS  iegādājas, izmantojot norēķinu karti vai ar SMS (maksa tiks iekļauta PIRCĒJA mobilā sakaru pakalpojumu sniedzēja rēķinā), un tas tiek noformēts kā regulārs maksājums, tā termiņam automātiski pagarinoties uz nākamo fiksēto 4 (četru) nedēļu termiņu, un samaksu  par PAKALPOJUMA abonementu automātiski ieskaitot KV bankas kontā, līdz brīdim, kad PIRCĒJS izvēlēsies pārtraukt PAKALPOJUMA abonementa pirkšanu VIETNĒ, reģistrētajā profilā aktivizējot PĀRTRAUKT ABONĒŠANU.

  1. ATTEIKUMA TIESĪBAS 

Šī Līguma ietvaros KV sniedz pakalpojumu, kas atbilst digitālā satura priekšapmaksas pakalpojumam tiešsaitē (digitālā satura kā e-publikāciju piegāde, kas netiek piegādāta patstāvīgā datu nesējā), pieejams pēc pieprasījuma un tā piegāde tiek uzsākta ar PAKALPOJUMA  abonementa apmaksas brīdi, kurā automātiski PAKALPOJUMA abonements tiek aktivizēts. PIRCĒJS  piekrīt, ka ar PAKALPOJUMA  aktivizēšanas brīdi tiek uzsākta PAKALPOJUMA lietošana, līdz ar to PIRCĒJS atsakās no 14 dienu atteikuma tiesībām un samaksātās summas atmaksas, pamatojoties uz MK 20.05.2014. noteikumu Nr.255 ”Noteikumi par distances līgumu” 22.13.punkta noteikumiem.

  1. LĪDZĒJU ATBILDĪBA

LĪDZĒJS neatbild par otra LĪDZĒJA saistībām pret trešām pusēm, ja tādas veidojas saistībā ar šī līguma realizāciju. LĪDZĒJIi vienojas, ja kāds no tiem nepilda savus pienākumus saskaņā ar Līgumu Force majeure apstākļu dēļ, tas ir atbrīvojams no atbildības par Līguma neizpildi vispār vai Līguma pienācīgu neizpildi. Ar Force majeure tiek saprasti jebkādi no LĪDZĒJA gribas neatkarīgi apstākļi (ja LĪDZĒJS  ir rīkojies saprātīgi un godīgi), kuru rezultātā nav bijis iespējams izpildīt pienācīgi vai izpildīt vispār saistības un ja šos apstākļus nebija iespējams paredzēt ne vien attiecīgajam LĪDZĒJAM, bet jebkurai citai personai, kas darbojas vai darbotos attiecīgā LĪDZĒJA nozarē, kā arī, ja šos apstākļus nebija iespējams novērst ar saprātīgiem un godīgiem paņēmieniem.

  1. KONFIDENCIALITĀTE 

Visa informācija, kas nav publiski pieejama un ko kāds no LĪDZĒJIEM sniedz viens otram Līguma izpildes laikā vai tā atklājas pildot darba pienākumus, tajā skaitā informācija par finanšu stāvokli, izmantotām tehnoloģijām un datorprogrammām, PAKALPOJUMA un VIETNES attīstības plāniem, tiek atzīta un uzskatīta par konfidenciālu. 

Par konfidenciālu netiek uzskatīta šāda informācija, ja pirms tās iegūšanas, tāda jau bija otra LĪDZĒJA rīcībā, vai tā bija publiski vispārzināma, un, ja šādas informācijas  saņemšanas brīdī, uz to nebija attiecināts konfidencialitātes nosacījums; 

  1. AUTORTIESĪBAS

 Šī Līguma ietvaros KV piešķir PIRCĒJAM  vispārējo licenci PAKALPOJUMAM. PIRCĒJAM aizliegts izmantot PAKALPOJUMA laikā pieejamo digitālo saturu darbībām, kuras neparedz šis līgums, t.sk., kopēt, pavairot, publicēt vai kā savādāk to izmantot  bez KV rakstveida piekrišanas un pretēji Autortiesību likuma tiesību normu prasībām. KV garantē, ka ar visām digitālā satura platformas liepajniekiem plus veidošanā iesaistītām personām ir noslēgts līgums, saskaņā ar kuru autortiesības uz PAKALPOJUMĀ pieejamo digitālo saturu un tā platformas risinājumiem pieder KV un tam nav zināma neviena trešā persona, kura varētu šīs KV tiesības apstrīdēt, kā arī likt šķēršļus PAKALPOJUMA izmantošanai un/vai izplatīšanai.

  1. DATU APSTRĀDE

 LĪDZĒJI piekrīt, ka katrs LĪDZĒJS kā datu apstrādes pārzinis un personas datu operators šā Līguma darbības laikā manuāli un/vai elektroniski apstrādā (ieskaitot datu vākšanu, reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, pārveidošanu, izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, bloķēšanu vai dzēšanu) no otra LĪDZĒJA saņemtus datus, tikai ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. Datu apstrādes mērķis un nolūks: līguma slēgšana, rēķinu sagatavošana un nosūtīšana, maksājumu pārvaldīšana, savstarpējā saziņa un sadarbības nodrošināšana, efektīvu KV pārvaldības procesu nodrošināšana, biznesa plānošana un analīze, pretenziju un/vai pieteikumu izskatīšana un apstrāde, jaunumu izsūtīšana ciktāl tas ir nepieciešams un izriet no noslēgtā Līguma. KV ievēro PIRCĒJA norādījumus, lieto nepieciešamos tehniskos līdzekļus un veic organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu fizisko personu datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Personas dati tiks glabāti elektroniskā formā visā Līguma darbības laikā, kā arī piemērojamajos normatīvajos aktos noteiktajā noilguma termiņā, kura ietvaros var tikt iesniegtas sūdzības, celtas prasības un ierosināti līdzīgi procesi. LĪDZĒJS var nodot otra LĪDZĒJA personas datus piesaistītajiem apstrādātājiem, kuri šī līguma ietvaros sniedz grāmatvedības, juridiskos, IT vai cita līdzīga veida pakalpojumus. Noslēdzot Līgumu, PIRCĒJS piekrīt datu apstrādei, atjaunošanai un uzglabāšanai, identifikācijai, informācijas nosūtīšanai par PAKALPOJUMA izmaiņām un piedāvājumiem utml. PIRCĒJS, kurš šī Līguma ietvaros ir patērētājs, ir tiesīgs pieprasīt KV bez maksas izsniegt tā rīcībā esošo informāciju par PIRCĒJA personas datiem, ir tiesīgs pieprasīt to labošanu vai dzēšanu, kā arī nepieciešamības gadījumā ir tiesīgs atsaukt savu iepriekš izsniegto piekrišanu personas datu apstrādei. Šajā sadaļā noteiktie pienākumi ir spēkā neierobežotu laiku un paliek spēkā arī tad, ja kāds no LĪDZĒJIEM vienpusēji atkāpjas no Līguma, vai ja Līgums izbeidzas citādi.

  1. CITI NOTEIKUMI

 Šis Līgums stājās spēkā, PIRCĒJAM veicot PAKALPOJUMA abonementa pirkumu VIETNĒ, piekrītot tā noteikumiem un samaksājot abonementa maksu. Līgums tiek noslēgts uz nenoteiktu laiku un ir spēkā līdz uzņemto saistību izpildei. Tāpat PIRCĒJS ir tiesīgs atteikties no PAKALPOJUMA abonementa, veicot atbilstošas izmaiņas VIETNĒ. Atteikums šajā gadījumā attiecas uz turpmāko abonēšanas periodu, par kuru PIRCĒJS nav veicis samaksu un/vai neplāno to darīt. Jebkuru strīdu starp LĪDZĒJIEM, kas izriet no šī Līguma, LĪDZĒJI apņemas risināt pārrunu ceļā. Ja nav izdevies atrisināt strīdu bez tiesas starpniecības, strīds tiek izskatīts Latvijas Republikas tiesā.

Seko mums

Autorizēties

Reģistrēties

Klikšķini šeit, lai izvēlētos attēlu vai arī velc attēla failus un novieto tos šeit.

Spied šeit, lai izvēlētos attēlu.

Attēlam jābūt JPG formātā, max 10MB.

Reģistrēties

Lai pabeigtu reģistrēšanos, doties uz savu e-pastu un apstiprini savu e-pasta adresi!

Aizmirsu paroli

PALĪDZĒT IR VIEGLI!

Atslēdz reklāmu bloķētāju

Portāls liepajniekiem.lv jums piedāvā svarīgāko informāciju bez maksas. Taču žurnālistu darbam nepieciešami līdzekļi, ko spēj nodrošināt reklāma. Priecāsimies, ja atslēgsi savu reklāmu bloķēšanas programmu.

Kā atslēgt reklāmu bloķētāju

Pārlūka labajā pusē blakus adreses laukam ir bloķētāja ikoniņa.

Tā var būt kāda no šīm:

Uzklikšķini uz tās un atkarībā no bloķētāja veida spied uz:
- "Don`t run on pages on this site"
vai
- "Enabled on this site"
vai
spied uz