Liepājas komandas punktus dalīja uz pusēm

10.01.2018 07:07

Divu Liepājas telpu futbola komandu “UPTK” un “Liepāja” duelis Latvijas čempionāta pirmajā līgā beidzās ar rezultatīvu neizšķirtu 5:5.

Pirmās līgas Rietumu konferences kopvērtējuma tabulas kaimiņu intriģējošajā duelī pēc nospēlētas vienas minūtes rezultātu atklāja “Liepājas” svaigākais sastāva papildinājums Nauris Dobelis, bet pēc 13 sekundēm Arturs Cvetkovs panāca neizšķirtu. Pirmā puslaika izskaņā Filips Tīls atjaunoja “Liepājai” minimālu pārsvaru, tomēr otrajā puslaikā “UPTK” ne tikai atspēlējās, bet arī izvirzījās vadībā.

Antona Movko, Aleksandra Guseva un Jevgeņija Koršakova trīs minūšu laikā gūtie goli “UPTK” vienībai ļāva izvirzīties vadībā ar 4:2, tomēr “Liepāja” pusotras minūtes laikā likvidēja sev nelabvēlīgo vārtu starpību.

Vispirms precīzs bija Jānis Jēkabsons, bet tad arī Emīls Jēkabsons, un 29. minūtē rezultāts bija neizšķirts 4:4. Aleksandrs Gusevs 35. minūtē vēlreiz deva minimālu pārsvaru “UPTK” komandai, taču 37. minūtē otro reizi šajā spēlē precīzs bija Filips Tīls, kurš fiksēja mača beigu rezultātu.

Vēl šajā kārtā “Nīca/OtankiMill.eu” savā laukumā ar 0:2 piekāpās Rietumu konferences vicelīderim, Kuldīgas “Nikeram”. Nīcenieki abus vārtus ielaida otrajā puslaikā.

Sestdien, 13. janvārī, Nīcas vienība uzņems “Talsus/FK Laidzi”, bet “Liepāja” savā laukumā tiksies ar “Tukumu 2000/TSS”.