“Liepājas metalurgs” atstāj sausā “Mettu”

31.08.2013 13:47

Šodien SMScredit.lv Latvijas futbola Virslīgas spēlē uzvaru izcīnīja “Liepājas metalurga” futbolisti, kas izbraukumā ar 3:0 spēja tikt galā ar Rīgas “Metta/Latvijas Universitāte” komandu.

Abu komandu iepriekšējās divās līdzšinējās spēlēs labāk veicās “Liepājas metalurgam” – pirmajā aplī liepājnieki pretiniekus sagrāva ar 4:0, savukārt otrajā aplī “Mettai” izdevās sagādāt sīkstu pretestību, un, nevienai komandai negūstot vārtus, mačs noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Trešo savstarpējo spēli šosezon Virslīgā abas komandas iesāka līdzīgā cīņā bez daudziem vārtu gūšanas iespējām, taču pamazām iniciatīva sāka pāriet “Metta/LU” pusē, kas puslaika otrajā pusē demonstrēja saturīgāku sniegumu. Visnotaļ labas iespējas izcelties bija Milašēvičam un Vardanjanam, bet neilgi pirms izskaņā izcila iespēja Pallo, ar kura sitienu ne bez grūtībām tika galā (…). Tam sekoja stūra sitiens, taču bumbu pārtvēra liepājnieki, kas aizskrēja ātrajā uzbrukumā un pēc Savaļnieka piespēles no vārtu priekšas precīzs bija Hmizs, izvirzot “Liepājas metalurgu” vadībā – 1:0.

Otrā puslaika sākumā laba iespēja izlīdzināt rezultātu bija Vardanjanam, tomēr viņa sitiena no 18 metru attāluma trāpīja pa vārtu pārliktni. 57.minūtē liepājnieku treneri izvilka pilno lozi – laukumā tika sūtīts Iļja Šadčins, kurš tikai aptuveni pusminūti pēc uznākšanas laukumā guva vārtus pēc tam, kad liepājnieki aizskrēja ātrajā uzbrukumā. 20 minūtes vēlāk Šadčins nokārtoja vēl vienu vārtu guvumu, asistējot Valērijam Afansjevam, kurš ar galvu raidīja bumbu jau praktiski tukšos vārtos – 3:0. “Metta/LU” gan centās atspēlēties, bet neveiksmīgi.

Atšķirībā no pirmā puslaika, bīstamāk uzbruka liepājnieki, kas izcīnīja pelnītu uzvaru, nostiprinoties piektajā vietā.

Metta/LU – Liepājas metalurgs 0:3 (0:1)
Vārti: Hmizs 39′ Šadčins 57′ Afanasjevs 78′
Brīdinājumi: Puķītis 34′ Savinovs 88′ – Šlampe 62′
Metta/LU: Biezais, Puķītis (Jaunzems 50′), Vardanjans, Kalniņš, Priedēns, Pallo, Rožkovskis, Milašēvičs, Savinovs Māris, Savinovs Mārcis, Vapne.
Liepājas metalurgs: Varažinskis, Mežs (Ikaunieks 79′), Zirnis, Flaksis, Miķelsons, Šlampe, Hmizs, Kiriļins, Afanasjevs, Savaļnieks, Gucs (Šadčins 57′).