Svētdiena, 5. maijs Ģederts, Ģirts

“Liepājas metalurgs” nespēj uzvarēt Gulbenē

27.06.2012 19:28

Šovakar Latvijas futbola virslīgas spēlē “Liepājas metalurga” futbolisti izbraukuma spēlē Gulbenē nespēja revanšēties par pirmajā aplī piedzīvoto zaudējumu, cīnoties neizšķirti 1:1 pret “Gulbeni”.

Abu komandu pirmajā spēlē 28.aprīlī Liepājā pārsteidzoši uzvarēja “Gulbene” – uzvaras vārtos toreiz mača 78.minūtē guva Saito, bet trīs minūtes vēlāk liepājnieki neizmantoja iespēju panākt izlīdzinājumu, jo 11 metru soda sitienu nerealizēja Kalns. Liepājnieki, protams, alka revanša. Gulbeniešiem turklāt bija problēmas ar sastāvu, jo vairāki ārzemnieki pametuši komandu.

Pašā mača sākumā izteikts teritoriāls pārsvars bija liepājniekiem, taču gulbenieši to izturēja un mača turpinājumā spēle izlīdzinājās. Mača 35.minūtē taktiski aizsardzībā kļūdījās “Gulbene”, ļaujot viesiem atklāt spēles rezultātu – pēc Prohorenkova piespēles precīzi sita Afanasjevs – 1:0.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzvērtīga cīņa un pēc aptuveni desmit nospēlētām minūtē “Gulbenei” izdevās gūt vārtus, taču tiesneši uzskatīja, ka Sitenkovs atradies aizmugurē, tādejādi rezultāts palika nemainīgs. Tomēr savu mājinieki panāca – vairākas minūtes vēlāk lielisks tālsitiens izdevās Maksimenko, kurš guva savus pirmos vārtus sezonā, izlīdzinot rezultātu – 1:1. Mača izskaņā iniciatīva piederēja liepājniekiem, kuri centās izraut uzvaru, taču tas neizdevās.

Turnīra tabulā gan komandas savas pozīcijas pēc šī mača nav uzlabojušas – liepājnieki ar 22 punktiem joprojām ir piektie, bet “Gulbene” ar 16 punktiem ieņem astoto pozīciju. Tiesa, tikpat punktu ir “Jūrmalai”, bet tikai par punktu vairāk – Rīgas “Daugavai”.