Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

“Liepājas metalurgs” pieveic klubu “Dinaburg”, izvirzoties vadībā turnīra tabulā

12.04.2009 19:29

Latvijas futbola čempionāta – “LMT Virslīgas” – piektās kārtas spēlē svētdien “Liepājas metalurgs” komanda izbraukumā ar 3:0 (0:0) pieveica Daugavpils klubu “Dinaburg”, pārņemot vadību turnīra tabulā. Pirmos vārtus liepājnieki guva tikai mača 64.minūtē, kad precīzs sitiens izdevās Kristapam Grebim. Spēles 80.minūtē Grebis guva savus otros vārtus šajā spēlē, dubultojot “Liepājas metalurgs” pārsvaru, bet jau mača kompensācijas laikā Ģirts Karlsons uzstādīja spēles galīgo rezultātu 3:0. Vēl vienā svētdienas spēlē klubs “Olimps”/RFS izbraukumā ar minimālu rezultātu 1:0 pieveica Rēzeknes “Blāzma” futbolistus.

Vienīgos vārtus guva Mihails Miholaps, kurš spēles 77.minūtē realizēja 11 metru soda sitienu.

Vēl vienā piektās kārtas spēlē svētdien “Jūrmala-VV” savā laukumā uzņems pēdējo trīs sezonu čempionvienību “Ventspils”.

Atlikusī piektās kārtas spēle notiks pirmdien, kad Ventspils “Tranzīts” uzņems Rīgas “Daugava” komandu.