“Liepājas metalurgs” sasit Ilūksti ar 10:2

09.11.2013 13:52

SMScredit.lv Virslīgas futbola čempionāta noslēdzošajā, 27. kārtā “Liepājas metalurgs” izārdīja Ilūkstes NSS komandu ar graujošo rezultātu 10:2, turklāt spēles gaitā vienubrīd uz rezultātu tablo bija vērojams pat 8:0.

Ilūkstes NSS jau bija nodrošinājusi izkrišanu uz pirmo līgu, jo augstāk par pēdējo vietu vairs pacelties nevarēja. Šodienas mača sakarā optimismu nevairoja arī iepriekšējo spēļu rezultāti (1:6, 0:5, 1:7), taču spēle pret “Liepājas metalurgu” pārspēja visas prognozes.

Jau mača otrajā minūtē Ingus Šlamoe atklāja rezultātu un izvirzīja “Liepājas metalurgu” vadībā. Lai arī liepājnieku pārsvars gan spēlētprasmē, gan motivācijā bija acīmredzams, rezulāts 1:0 saglabājās līdz pat 26. minūtei, kad starpību dubultoja Afanasjevs. Līdz puslaika beigām vēl trešo vārtus paguva iedzīvot Gucs, taču īstās lietas sākās tikai pēc tam…

Otrā puslaika pirmajās 25 minūtēs liepājnieki guva veselus piecus vārtus, turklāt izcēlās arī uz maiņu nākušie brāļi Ikaunieki (Dāvis un Jānis), kuriem katram pa vārtu guvumam. Pēc Dāvja vārtiem rezultāts arī kļuva absolūti graujošais 8:0.

80. minūtē piešķirtā pendele gan ļāva ilūkstiešiem vienus vārtus atgūt, pēc tam izcēlās arī Kokins, taču pašās beigās “Liepājas metalurgs” atjaunoja astoņu vārtu starpību, lieku reizi pierādot Ilūkstes pēdējo vietu kopvērtējumā (10:2).

Virslīgas 27. kārta

Ilūkstes NSS – Liepājas Metalurgs 2:10 (0:3)

Vārti: Kozlovs 80` (11m) Kokins 83` -I. Šlampe 2` Afanasjevs 26` Gucs 43` Kiriļins 51` Šadčins 59` 87` J. Ikaunieks 66` Hmizs 69` D. Ikaunieks 73` Kalns 83`
Ilūkstes NSS: Socmavo, Kuplovs Osinskis, Morozs, Khumarašvili (Kucēns 72`), Prokopkins, Tukmašvili, Kokins, Volkovs, Jaliašvili, Kozlozs, Kaniņš
Liepājas Metalurgs:Varažinskis, Mežs, Kalns, Savaļnieks (Zuntners 64`), E. Šlampe, Hmizs, Šadčins, Afanasjefs, Gucs (D. Ikaunieks 56`), I. Šlampe, Kiriļins (J. Ikaunieks 56`)
Brīdinājumi: Tukmašvili 41` Kuplovs Osinskis 68` Socmavo 70`
Galvenais tiesnesis: Vitālijs Poļakovs