Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepājas metalurgs” tiek galā ar FC “Jūrmala”

22.05.2011 17:55

Šovakar Latvijas futbola Virslīgas 11. kārtas spēlē SK “Liepājas metalurgs” izbraukumā, pēdējās spēles minūtēs gūstot divus vārtus, ar 3:1 uzvarēja FC “Jūrmala” komandu.

Mača sākumā abas komandas izveidoja pāris pusmomentus, bet 8. minūtē lieliska iespēja bija Belovam, tomēr pārspēt Šteinboru viņam neizdevās. Arī turpinājumā mazliet labāk laukumā izskatījās jūrmalnieki, bet lēnām iespēlēties sāka arī “metalurga” futbolisti. 23. minūtē vadībā izvirzījās viesi – teicamu individuālu meistarību, apspēlējot vairākus “Jūrmalas” aizsargus, nodemonstrēja Vaļskis, pieliekot punktu šai epizodei ar precīzu sitienu vārtu tālajā stūrī.

Pēc pirmajiem vārtiem spēle izlīdzinājās, un nevienai no komandām līdz ļoti bīstamam momentam aizkombinēties neizdevās. Pirmā puslaika beigu daļā abas komandas aizsardzībā spēlēja ļoti cieši un agresīvi, kas vairs neļāva tik viegli tikt līdz sitiena pozīcijai. 44. minūtē lielisks centrējums uz tālo stabu padevās Magkejevam, ko izmantoja Gospodars, ieraidot bumbu Šteinbora sargātajos vārtos.

Otrā puslaika ievadā mājiniekus Naglim vajadzēja glābt pēc tāla tālsitiena. Bumba arī atleca vārtu priekšā, kur pirmais pie tās bija Kamešs, tomēr sitienu izdarīt bija ļoti neērti. Turpinājumā teritoriālais pārsvars piederēja viesiem, kuri arī izveidoja vairākus puslīdz bīstamus momentus pie Nagļa vārtiem. Puslaika vidusdaļā līdz labai sitiena pozīcijai aizkombinējās liepājnieki, taču Tomašauks no aptuveni 18 metriem šāva pāri vārtiem. Mača beigu daļa praktiski aizritēja tika “Jūrmalas” laukumā pusē, un dara Naglim netrūka.

Loģiski, ka 88. Minūtē viesiem arī izdevās izraut uzvaru. Soda laukumā viens no mājiniekiem nospēlēja ar roku, par ko Sipailo piešķīra 11 metru soda sitienu. Pendeli jau piekto reizi šosezon realizēja Jemeļins – 2:1. Punktu spēlei pielika “Metalurga” trešie vārti – pēc Soloņicina centrējuma Naglis centās bumbu pārcelt pāri vārtu stabam, tomēr tas īsti neizdevās, jo bumba tika iesista vārtu tīklā. Veiksmīga viesu uzvara ar rezultātu 3:1.