Ceturtdiena, 18. aprīlis Laura, Jadviga

Liepājas metalurgs uzvar Daugavu

13.09.2009 16:46

“Liepājas metalurga” futbolisti šodien mājās aizvadīja trešā riņķa pēdējo spēli. Pretī stājās virslīgas pastarīši – “Daugava”. Rezultāts atbilstošs turnīra tabulai – 3:0.

Spēles pirmajā daļā izpaudās liepājnieku pārsvars it visos spēles komponentos un tikai mūsējo paviršības ļāva ik pa laikam daugaviešiem pietuvoties mājinieku vārtiem.

24. minūtē Prohorenkova augstu piespēli vārtu guvumā pārvērta Grebis. Viņam bija divas lieliskas  iespējas pārsvaru dubultot, bet bumba vienā gadījumā trāpīja pa staba un pārliktņa savienojumu, bet citā lidoja pāri.

Galu galā vēl vienus vārtus pirmajā puslaikā liepājnieki tomēr guva. Rakels pēc diviem neveiksmīgiem mēģinājumiem iekarot viesu cietoksni, 45. minūtē izdarīja lielisku piespēli uz pretējo malu un Prohorenkovs bija precīzs – 2:0.

Spēles otrajā daļā liepājnieku pārsvars bija nospiedošs, taču gūti tika tikai vēl vieni vārti. Viesu vārtsargu Dzelmi vēlreiz pārspēja Grebis, kurš saņēma piespēli no Kožokara. Abi metalurgi uz vārtiem bija izlauzušies divatā.

Laukumā par prieku līdzjutējiem pabija arī negaidīti spēlei pieteiktais Viktors Dobrecovs, kurš no Tamošauska simboliski saņēma arī kapteiņa apsēju.

Komentāri:

“Liepājas metalurga” treneris Verners Kaspers:
– Pēdējā laika situācija ir tāda, ka vienkārši ir jāuzvar, lai saglabātu cerības uz zeltu. Šoreiz bija pagrūti. Trūka precizitātes un aktīvas virzības uz priekšu. Kad esam favorīti, ir grūti laukumā atdot visus 100 procentus, bet labi, ka komanda spēja panākt vajadzīgo rezultātu.

“Daugavas” galvenais treneris Vladimirs Beļajevs:
– Jau zinājām, ka līderi ar pēc iespējas mazāku piepūli gribēs tikt pie trim punktiem, kas viņiem arī izdevās. Mēs savukārt negribējām ielaist daudz vārtu un tādēļ izmantojām vecu un piemirstu padomju futbola skolu – ar tīrītāju aizsardzības centrā.