Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepājas metalurgs” uzvar “Jūrmalu”

10.04.2011 14:34

Daugavas stadionā šodien “Liepājas Metalurgs’” uzņēma “Jūrmala” futbolistus. Gūstot vienīgos vārtus otrajā puslaikā “metalurga” futbolisti svinēja uzvaru ar 1:0.

Diezgan negaidīti pirmais puslaiks aizritēja ar “Jūrmalas” pārsvaru, viņi vairāk kontrolēja bumbu, kā arī vairākas reizes spēja iespiest liepājniekus viņu laukuma pusē. Ļoti bīstamu momentu gan pie liepājnieku vārtiem nebija, bija daži sitieni, tomēr nekas, kas nopietni apdraudētu Spoles sargātos vārtus. Savukārt “Liepājas Metalurgs”, lai arī uzbruka mazāk, taču viņiem izdevās izveidot vairāk bīstamu momentu. Vienā no epizodēm viesus glāba arī vārtu stabs – pēc pirmajām 45 minūtēm uz tablo bezvārtu neizšķirts – 0:0.

Otrā puslaika pirmā puse aizritēja zem “Liepājas Metalurga” zīmes, bet vēlāk jūrmalnieki spēli spēja izlīdzināt. Nevienai no komandām liels pārsvars pārsvars nepiederēja, bet spēles mača izskaņā tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu uz “Jūrmalas” vārtiem, ko realizēja Jemeļins. Ja nebūtu šīs pendeles spēle, visticamāk, būtu noslēgusies ar bezvārtu neizšķirtu. Lielas uzslavas šajā mačā būtu pelnījis pieredzējušais vārtsargs Spole, kurš ļoti bieži glāba liepājniekus no vārtu zaudējuma.

Vārti: Jemeļins 90+1′ (11 m.s.s)
Liepājas Metalurgs: Spole, Zirnis (Prohorenkovs 65′), Kamešs (Kavaļausks 84′), Tamošausks, Valskis, Surņins, Kalns, Činiks, Mihadjuks, Soloņicins, Jemeļins
Jūrmala: Naglis, Sokoļskis, Šiļuks, Ivaško, Ola (Koļcovs 85′), Idionovs, Gospodars (Magkejevs 39′), Belovs, Daņilovs, Seleckis (Zeņkovs 29′), Paplavskis