Pirmdiena, 29. aprīlis Raimonds, Laine, Vilnis

“Liepājas metalurgs” zaudē “Skonto”

22.06.2011 17:50

Šovakar Virslīgas 15. kārtas spēlē “Daugavas” stadionā “Liepājas metalurgs” pirmo puslaiku nospēlējot neizšķirti, bet otrā puslaika izskaņā ielaižot vārtus ar 0:1 zaudēja “Skonto” komandai.

Spēles 12. minūtē pēc liepājnieku sitiena bumba skāra vārtu stabu, bet turpmākās min;utes tika aizvadītas līdzīgā spēlē – notika cīņa par iniciatīvu spēlē. Pirmā puslaika otrajai pusei sākoties, mājinieki īsā laikā izdarīja trīs stūra sitienus pēc kārtas, bet reālas situācijas liepājniekiem neradās. Liepājniekiem turpinot izdarīt spiedienu, minūtes desmit pirms puslaika beigām sākās arrī pirmie asumi, taču bez nepatīkamām sekām. Tikai astoņas minūtes pirms puslaika pie pirmā stūra sitiena tika arī “skontieši”, bet, tāpat kā liepājniekiem, arī Rīgas komandai rezultātu tas nedeva.

Otrajā puslaikā, rezultātam nemainoties, spriedze tikai pieauga. Tas attaisnojās arī pārkāpumos abu komandu izpildījumā, un tiesnesis nesaudzēja spēlētājus, piešķirot par sodiem arī plāksterus. Tai pašā laikā sitienu bija visai pamaz kā vienas, tā otras komandas izpildījumā. Pamazām jau komandas, acīmredzot, saprata – vieni gūtie vārti var izšķirt spēles likteni, tamdēļ spēlētāji kļuva aizvien uzmanīgāki.

Neilgi pirms beigām “metalurgs” kļūdījās laukuma centrā, ļaujot rīdziniekiem aizskriet ātrajā pretuzbrukumā un gūt pirmos un vienīgos vārtus šajā mačā – 1:0. Vārtu autors – pirmajā puslaikā uz maiņu uznākušais Mingazovs. Atlikušajā laikā liepājniekiem izglābties neizdevās, un “Skonto” atkal svinēja uzvaru Liepājā – jau piekto reizi pēc kārtas, šoreiz revanšējoties par zaudējumu pirmajā riņķī. Līdz ar to rīdziniekiem tabulā ir jau 25 punkti, kas ir tikai par trim mazāk nekā Liepājai. Pie tam “Skonto” aizvadījusi par vienu spēli mazāk.

Vārti: Mingazovs 85’
Liepājas Metalurgs: Šteinborgs, Zirnis, Kamešs, Valskis, Kalns, Činikas, Prohorenkovs, Mihadjuks, Soloņicins, Jemeļins, Kavaļausks.
Skonto: Māliņš, Rode, Smirnovs, Laizāns, Kačanovs, Fertovs, Siņicins (Mingazovs), Tarasovs, Petersons, Karvalju, Karašausks.