“Liepājas” un RFS spēle netiek izspēlēta līdz galam

”Optibet” futbola Virslīgas spēle Liepājā starp ”Liepājas” un RFS komandām otrajā puslaikā divreiz tika pārtraukta apgaismojuma problēmu dēļ, kas noveda pie lēmuma šovakar spēli neturpināt. Otrā puslaika vidū, kad mačs tika apturēts, ”Liepāja” bija vadībā ar 1:0. Virslīga pavēstījusi, ka par šī mača izspēli lēmumi tiks pieņemti vēlāk.

17.10.2020 20:34

”Liepājas” un RFS mača pirmajā puslaikā aizvadīja līdzvērtīgu spēli, kurā vārtu guvumi netika pieredzēti. Puslaika vidū soda laukumā tika nogāzts ”Liepājas” spēlētājs Mārtiņš Ķigurs, taču pendele netika nozīmēta, toties mirkli pēc tam laukuma pretējā pusē par nesavaldīgu bumbas aizmešanu ar brīdinājumu tika sodīts RFS pussargs Tomāšs Šimkovičs. Puslaika izskaņā ”Liepājai” pavērās iespējas labam ātrajam uzbrukumam, izejot divatā pret diviem aizsargiem, taču sekoja pārāk tāla piespēle uz sāniem un uzbrukums aprāvās.

Šī spēle Liepājā sākās 18:00, un otrā puslaika laikā laukumā kļuva arvien tumšāks, kas kļuva vēl aktuālāka problēma, ņemot vērā problēmas ar Liepājas stadiona apgaismojumu, kas esot bijis saistīta ar nepietiekamu elektrības padevi Liepājas pilsētā. Spēle tika pārtraukta uz vairāk nekā 20 minūtēm, taču komandas atgriezās laukumā. Šī atgriešanās izrādījās ļoti veiksmīga ”Liepājai”, kuras rindās ar lielisku tālsitienu izcēlās Mārtiņš Ķigurs, atklājot rezultātu.

Uzreiz pēc tam RFS varēja panākt neizšķirtu, kad pēc centrējuma bumba nokrita tieši pa sitienam Emersonam, taču viņš sita nedaudz garām vārtiem. Tika nospēlētas 15 minūtes, taču tad atkal radās problēmas ar stadiona apgaismojumu, uz ko dusmīgi uzmanību vērsa RFS spēlētāji, un 20 minūtes pirms pamatlaika beigām spēle tika vēlreiz apturēta.

Arī pēc tam vēl uzreiz nebija skaidrs, vai mačs varēs turpināties, taču pēc dažām minūtēm tika sniegta informācija, ka šovakar Liepājas stadionā spēle neturpināsies un ir pārcelta uz nenoteiktu laiku.

Liepāja – RFS 1:0 (0:0), spēle tika pārtraukta otrā puslaika vidū
Vārti: Ķigurs 57`
Liepāja: Ribka, Ķigurs, Jurkovskis, Keitā, Hilariu, Simičs, Joksimovičs, Tīdenbergs (Fraidejs 65`), Bjarozkins, Karašausks, Jahaja.
RFS: Kučers, Sorokins, Savaļnieks (Babičavs 66`), Šimkovičs (Ofors 66`), Lemajičs, Lipuščeks, Emersons, Strumija, Šaričs, Jagodinskis, J. Ikaunieks.
Brīdinājumi: Jahaja, Ķigurs – Šimkovičs, Savaļnieks
Galvenais tiesnesis: Aleksandrs Anufrijevs