Ceturtdiena, 2. maijs Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Liepājniecēm uzvara izslīdēja no rokām

Latvijas sieviešu futbola 1. līgas otrā posma pirmās kārtas spēlē ”Liepājas Futbola skola 2” viesos cīnījās neizšķirti 2:2 (1:0) ar FB ”Gulbene/ZAFC”.

14.09.2023 06:00

Liepājas Futbola skolas 2” sastāvs: Baroniņa (Djačuka), Siliņa, Biteniece (Bogomaņuka-Ābola), Bazdireva, Bergholce, Krušatina, Džeriņa (Kučere), Vovka, Pakalniņa, Pomeranceva (Ābele), Rjabčikova.

Mača gaitā liepājnieces izvirzījās vadībā ar 2:0, bet uzvaru nenoturēja un pamatlaika pēdējās četrās minūtēs ielaida divus golus.

Sezonas ievadā mūsējās savā laukumā piekāpās latgalietēm ar 0:5, bet sezonas otrajā pusē mūsējās ir progresējušas, sniegums uzlabojas, un rezultāti vairs nav tik bēdīgi kā turnīra ievadā.

Tālajā Gulbenē liepājnieces bija tuvu revanšam.

Rezultātu 42. minūtē ar realizētu 11 metru soda sitienu atklāja Alise Vovka, bet pārsvaru otrā puslaika vidū dubultoja Ieva Bergholce.

Savukārt laukuma saimnieces ar precīziem sitieniem atzīmējās 86. un 90. minūtē.

Cīņā par 7. līdz 11. vietu mūsējās ar izcīnītiem diviem punktiem atrodas noslēdzošajā pozīcijā.

17. septembrī ”Liepājas Futbola skola 2” viesos sacentīsies ar FK ”Sigulda”.