Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Liepājnieces triumfē 1. līgā

Latvijas sieviešu 1. līgas mačā ”Liepājas Futbola skola” savā laukumā ar 2:1 (1:0) uzvarēja BFC ”Daugavpils” un divas kārtas pirms čempionāta beigām nodrošināja 1. vietu.

13.09.2022 06:00

Liepājas Futbola skolas” sastāvs: Zatoviča, Meijere, Andersone (Snipe), Reinfelde, Propošina, Tīna Čamane, Šenberga, Smirnova, Šarija, Dreimane, Saule.

Abas vienības aktīvi uzsāka cīņu ”Olimpijas” stadionā, izveidojot vairākus draudīgus momentus pie pretinieču vārtiem.

Pirmais supermoments 22. minūtē nonāca latgaliešu pārziņā, bet vispirms teicamo iespēju fantastiskā lēcienā izglāba Elīza Zatoviča, bet atkārtotais sitiens no astoņiem metriem lidoja pāri vārtiem.

Teju jau nākamajā uzbrukumā liepājnieces saplosīja viešņu aizsardzību, un 25. minūtē Signija Šenberga izvirzīja mūsējās vadībā. Pēc gūtiem vārtiem mājinieces cīnījās aktīvāk, un pārsvars bija mūsējo pusē.

Otrā puslaika ievadā viešņas uzreiz metās atspēlēties, un viņu centieni vainagojās panākumiem. 48. minūtē daugavpilietes ar sitienu no 18 metriem panāca neizšķirtu.

Liepājnieces nesamulsa un enerģiski devās vēlreiz iekarot vārtus. Lieliska iespēja izvirzīt laukuma saimnieces vadībā bija Emijai Emīlijai Saulei, bet viņas soda sitiens norībināja vārtu stabu.

Sekojošais stūra sitiens bija lielisks, un pēc Saules centrējuma Taisija Smirnova ar galvu trieca bumbu vārtu devītniekā. Pēc gūtiem vārtiem mūsējās neapstājās un pilnībā pārņēma iniciatīvu savās rokās.

Liepājniecēm bija vismaz piecas iespējas palielināt rezultāta starpību, bet pietrūka sportiskās veiksmes.

Liepājnieces otrajā posmā, kur piedalās vadošais piecinieks, ar 18 punktiem priekšlaicīgi nodrošināja 1. vietu. 18. septembrī ”Liepājas Futbola skola” savā laukumā uzņems FS ”Jelgava”.