Liepājnieki beidzot uzvar

30.01.2019 07:02

“Liepāja/Ekovalis” Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas mājas spēlē ar 5:4 (2:2) pārspēja komandu “Saldus SS/Brocēnu NBJSS” un pārtrauca četru neuzvarētu maču sēriju.

Viesi trešajā minūtē panāca 1:0 savā labā, bet liepājnieku šī mača rezultatīvākais spēlētājs Remirs Moiseičenko īsā laikā guva divus vārtus un nodrošināja mājiniekiem minimālu vadību. Viesi puslaika izskaņā atjaunoja neizšķirtu, bet otrajā puslaikā Romans Gladiļins un hat-trick noformējušais Moiseičenko izvirzīja mūsējos vadībā ar 4:2. Cīņas izskaņā viesi vēl divreiz samazināja savu deficītu līdz minimumam, bet otrā no šīm reizēm bija 14 sekundes līdz pamatlaika beigām, atbildot uz Raimonda Sāmieša golu, kas Liepājas komandai 40. minūtes vidū deva relatīvi drošu vadību ar 5:3.

“Nīca/OtankiMill.eu” viesos ar 2:3 (0:2) piekāpās Rietumu konferences līdervienībai “Tukums 2000/TSS”.

Alvis Kristians Naumčiks pirmā puslaika pēdējā minūtē nerealizēja 10 metru soda sitienu un neizmantoja iespēju uz pusi samazināt mājinieku pārsvaru. Otrā puslaika ievadā tukumnieki panāca arī 3:0, bet drīz vien Antons Movko iesita pirmos vārtus Nīcas vienības labā. Savukārt Naumčiks 35. minūtē tomēr bija precīzs no 10 metru atzīmes, bet atlikušajā laikā dzirnavnieki nesadeldēja minimālo deficītu.

Rietumu konferences kopvērtējumā “Liepāja/Ekovalis” ar 13 punktiem ieņem 3. vietu, bet “Nīca/OtankiMill.eu” ar 9 punktiem ierindojas 5. pozīcijā.