M.Kalons sekmē lietuviešu uzvaru

04.06.2007 18:52

0

“Liepājas metalurga” pussargs Mindaugs Kalons palīdzēja Lietuvas izlasei savā laukumā ar 1:0 pieveikt Gruzijas valstsvienību, bet uzbrucējs Vladimirs Kamešs un aizsargs Dmitrijs Mihailovs Latvijas U-20 izlases rindās aizvadīja pārbaudes spēli pret FK “Ventspils”. Kalons Lietuvas izlases mačā pret gruzīniem bija vienīgais metalurgu pārstāvis mūsu kaimiņvalsts izlasē, kas 2008.gada Eiropas čempionāta atlases spēli aizvadīja Kauņā. Liepājas kluba pussargs laukumā devās neilgi pēc pārtraukuma, kad rezultāts vēl bija 0:0, bet 78.minūtē M.Kalons ar tālu piespēli izvirzīja uzbrukuma smailē Sauļu Mikoļūnu, kurš guva vienīgos vārtus spēlē.

Vēl pēc astoņām minūtēm teicama iespēja gūt vārtus bija pašam Mindaugam, taču Gruzijas izlases vārtsargs lietuvieša raidījumu no tuvas distances novirzīja uz stūra sitienu.

Savukārt divi “Liepājas metalurga” dublieru komandas spēlētāji Kamešs un Mihailovs tika izsaukti uz Latvijas U-20 izlasi. Šī ir eksperimentāla komanda, kuras uzdevums ir sagatavot spēlētājus valsts olimpiskajai izlasei, un tā darbojas vienības “Olimps” galvenā trenera Mihaila Koņeva vadībā. Nedēļas nogalē jaunieši aizvadīja pārbaudes spēli ar FK “Ventspils”, kura rindās laukumā devās arī virkne valsts čempionu pamatsastāva spēlētāju. Mihailovs šajā mačā, kurā ventspilnieki uzvarēja ar 2:1, laukumā pavadīja spēles pirmās 65 minūtes, bet Kamešs nospēlēja visu otro puslaiku un neizmantoja divas iespējas gūt vārtus.

Pauze Latvijas futbola čempionātā ir jāaizpilda arī “Liepājas metalurga” virslīgas komandai, kas pirmdien aizvadīja spēli pret saviem dublieriem. Šajā mačā ar rezultātu 4:3 pārāki bija pieredzējušākie futbolisti.