Trešdiena, 24. aprīlis Nameda, Visvaldis, Ritvaldis

Mača izskaņā “Grobiņa” ielaiž vārtus un piedzīvo zaudējumu pret “Super Nova”

Latvijas futbola čempionāta pirmajā jeb Nākotnes līgā “Grobiņas SC” viesos ar 1:2 (0:1) piekāpās komandai “Super Nova”.

29.08.2021 18:42

“Grobiņas SC”: Sopots, J. Jēkabsons (Kļava), Knapšis, Džeriņš (Smetanovs), Gucs, Bite (E. Freimanis), Ro. Meļķis, Dobrecovs, Gaučis, Družiņins, Pikšens (Sāmietis).

Ja Nākotnes līgas pirmās divas pozīcijas ir šķietami rezervējušas “Auda” un “Tukums 2000”, tad 3. vieta izskatās vairāk vakanta, un uz to pretendē gandrīz visas pārējās turnīra dalībnieces, varbūt vienīgi neskaitot pastarīti “Saldus SS/Leevon”.

“Super Novu” 26. minūtē vadībā izvirzīja 20 gadus vecais Īrijas leģionārs Amoss Babatunde Šolanke. Pēc 11 minūtēm grobiņnieki piedzīvoja vēl vienu zaudējumu, jo savainojuma dēļ laukums bija jāpamet vienam no komandas līderiem Ralfam Džeriņam. Viņa vietā laukumā devās Artūrs Smetanovs, kurš vēl nesen centās izkarot vietu “Liepājas” sastāvā, bet nu jau kādu ilgāku brīdi strādā šī kluba administrācijā.

Tāpat laukumā uz maiņu devās Oskars Kļava, kurš šovasar savukārt pametis FK “Liepāja” treneru kolektīvu.

Liepājas futbolā labi zināms ir arī Raimonds Sāmietis, kurš savulaik bija slavens ar savu komandu glābējvārtu gūšanu. Uz īsu brīdi šķita, ka tas viņam varētu izdoties arī šajā reizē.

Laukumā Sāmietis devās 79. minūtē, bet jau pēc trim minūtēm panāca izlīdzinājumu 1:1.

Neizšķirts rezultāts gan noturējās tikai 6 minūtes, kad mājiniekiem minimālu uzvaru nodrošināja Artjoms Korotkevičs.

Trešdien, 8. septembrī, pulksten 17 “Grobiņas SC” uzņems komandu “Dinamo Rīga”, kam, tāpat kā mūsējiem, kopvērtējumā ir 7 punkti.

“Super Nova” – “Grobiņa” 2:1 (1:0)

Vārti: Šolanke 26′, Korotkevičs 88′ – Sāmietis 80′