Mārim Verpakovskim pirmie vārti Spānijā

01.02.2007 11:38

0

Pirmos vārtus Spānijas kluba “Getafe” sastāvā trešdien guvis Latvijas izlases uzbrucējs Māris Verpakovskis, palīdzot savam klubam kausa izcīņas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 3:0 pārspēt “Osasuna”. Verpakovskis laukumā devās spēles 63.minūtē, bet jau pēc minūtes guva vārtus. Abas komandas savā starpā tikās arī svētdien vietējā čempionāta ietvaros. Toreiz abus vārtus guva Danjels Giza, bet “Getafe” svinēja uzvaru ar rezultātu 2:0.

Vakardienas spēlē jau 11.minūtē Giza atklāja rezultātu, bet sešas minūtes pirms puslaika pārtraukuma “Getafe” aizsargs Aleksis savas komandas pārsvaru dubultoja. Neilgu brīdi pēc Verpakovska uznākšanas laukumā “Osasuna” vārtsargs Rikardo pieļāva rupju kļūdu, bet latvietis bija precīzs, panākot jau 3:0. Pēc centrējuma vārtsargs izgāja no vārtiem, tomēr bumba izslīdēja viņam no rokām. Pirmais pie bumbas bija latvietis, kurš nekavējoties raidīja to vārtos.

Pārējās Spānijas kausa izcīņas trešdienas ceturtdaļfināla pirmajās spēlēs Saragosas “Real” ar 1:0 pieveica čempionvienību “Barcelona”, bet Lakorunjas “Deportivo” ar 4:1 izcīnīja uzvaru pār otrās līgas klubu “Real Valladolid”.