Mūsējie sasita pa 9 vārtiem

06.03.2019 07:01

Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas regulārās sezonas pēdējā kārtā abas mūsu reģiona komandas guva pa 9 vārtiem un pārliecinoši sakāva Rietumu konferences pastarīšus. “Nīca/OtankiMill.eu” viesos ar 9:2 (4:0) sagrāva “Saldus SS/Brocēnu NBJSS”, bet “Liepāja/Ekovalis” savā laukumā ar 9:3 (2:1) saplosīja komandu “Talsi/FK Laidze”.

Nīceniekiem kopš spēles sākuma bija vajadzīgas tikai 18 sekundes, lai atklātu rezultātu, ko paveica Raivis Svilis. Līdz pirmā puslaika vidum dzirnavnieki bija vadībā ar 4:0, bet otrā puslaika ievadā Saldus un Brocēnu apvienotā komanda divreiz samazināja rezultāta starpību līdz trīs goliem. Būtiski cīņas gaitu šie vārti nemainīja, un viesi uzvarēja pārliecinoši. Ar hat-trick atzīmējās Daniels Sērmoliņš, bet divreiz precīzs bija Edgars Miķelis Kovaļskis.

Liepājas un Talsu komandu duelis līdz pat mača izskaņai īsti neliecināja par mūsējo tik pārliecinošu uzvaru. Raimonds Sāmietis mača pirmos vārtus guva 14. minūtē, bet pirmo puslaiku liepājnieki pabeidza ar 2:1 savā labā.

Līdz mača vidum liepājnieki palielināja savu vadību līdz 3:1, bet tad 32. minūtē abas komandas kopā sasita 4 golus – katra pa 2. Pēc šī uzbrukuma uzplaiksnījuma “Liepāja/Ekovalis” bija vadībā ar 5:3, bet atlikušajās septiņarpus minūtēs rezultatīvi bija tikai mājinieki, kuri nokārtoja graujošu panākumu. Arī Emīls Knapšis iepriekšējās nedēļas nogalē atzīmējās ar hat-trick, bet R. Sāmietis guva 2 vārtus.

Rietumu konferences kopvērtējumā “Liepāja/Ekovalis” finišēja tieši pa vidu – 4. vietā, bet “Nīca/OtankiMill.eu” ierindojās vienu pozīciju zemāk. Izslēgšanas spēlēs iekļuva katras konferences divas labākās komandas.