Neizšķirts Nīcā, zaudējums Tukumā

15.11.2017 07:05

Trīs mūsu reģiona komandas ir sākušas Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas jauno sezonu. “Nīca” savā laukumā cīnījās neizšķirti 3:3 ar “Liepāju”, bet “UPTK” izbraukumā ar 2:5 zaudēja “Tukumam 2000/TSS”.

Nīcas sporta hallē pusotra simta skatītāju klātbūtnē liepājnieki pēc Emīla Knapša vārtiem 14. un 19. minūtē izvirzījās vadībā ar 2:0. Mājinieki pretī lika trīs vārtus pēc kārtas un pārņēma vadību. Precīzs bija Ivans Gluško neilgi pēc otrā puslaika sākuma 21. minūtē, Ivo Skripko 23. minūtē, kā arī Edgars Miķelis Kovaļskis 29. minūtē. Minimālo pārsvaru Nīcas komanda tomēr nenoturēja, un Raimonds Sāmietis 39. minūtē ar 10 metru sitienu panāca neizšķirtu 3:3.

Tukumā Liepājas komanda “UPTK” vispirms atspēlēja vienu vārtu deficītu, un Antons Movko panāca neizšķirtu 1:1, bet pēc mājinieku autogola 22. minūtē mūsējie izvirzījās minimālā vadībā ar 2:1. Otrā puslaika turpinājums liepājniekiem bija nesekmīgs. Laukuma saimnieki divreiz guva vārtus īsā laikā – 27. un 28. minūtē, kā arī 38. un 40. minūtē, nodrošinot uzvaru ar 5:2.

Valsts neatkarības dienā 18. novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas divas spēles. Pulksten 17 “Liepāja” uzņems komandu “RSU/Miltiņkrogs-Dobele”, bet pulksten 19.30 “UPTK” tiksies ar Kuldīgas vienību “Nikers”.