Pirmajā līgā grobiņniekiem neizšķirts pret “Albatroz SC/FS Jelgava”

Latvijas futbola čempionāta pirmās līgas otrajā kārtā “Grobiņas SC” savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 (0:0) ar komandu “Albatroz SC/FS Jelgava”.

14.07.2021 06:00

Andris Sudmalis

“Grobiņas SC”: Sopots, Pirktiņš, J. Jēkabsons (Balika), Knapšis, Džeriņš, Tumanovs, Gucs, Smetanovs (J. Freimanis), Aržeņinovs (R. Freimanis), Bite, Rozentāls.

Pēc “Jelgavas” izstāšanās no futbola virslīgas nav mainījusies šīs pilsētas pārstāvniecība Latvijas čempionātā. Jaundibinātā vienība JFC “Jelgava” startē trešajā līgā, bet albatrosi pērn triumfēja otrajā līgā un šogad cīnās Nākotnes līgā. Šajā vienībā spēlē vairāki zināmi futbolisti, piemēram, Valērijs Redjko un Riotaro Nakano, bet komandas pieteikumā ir arī brazīlietis Džadsons, kurš gan mačā pret Grobiņas dzērvēm palika rezervē.

Abas komandas aizvadīja enerģisku pirmā puslaika izskaņu un otrā puslaika sākumu, kad 9 minūšu laikā sapelnīja sešas dzeltenās kartītes. Savukārt kopumā šajā spēlē tika parādīti 12 plāksteri, no kuriem divus saņēma mājinieku kapteinis Toms Gucs, un viņam 81. minūtē noraidījuma dēļ laukums bija jāpamet.

Rezultātu 59. minūtē atklāja Antons Tumanovs, bet viesi neizšķirtu izrāva otrā puslaika kompensācijas laika 4. minūtē, kad vārtus guva 18 gadus vecais jelgavnieks Danila Patijčuks.

“Grobiņas SC” nākamā spēle notiks sestdien, 24. jūlijā, kad Grobiņā viesosies “Smiltene/BJSS”, kas tāpat kā mūsējie pirmajās divās kārtās ir nopelnījusi 4 punktus.