Neizšķirts zaudējuma vērtībā

Latvijas sieviešu futbola čempionāta pirmās līgas spēlē “Liepājas Futbola skola” izbraukumā nospēlēja neizšķirti 3:3 (2:1) ar BFC “Daugavpils”. Līdz ar to liepājnieces trīs kārtas līdz sezonas finišam krietni sašķobīja sev izredzes uzvarēt turnīrā.

30.09.2020 18:32

“Liepājas FS”: Lapteva, Brigmane, S. Čamane, Šenberga, Smirnova (Šarija), Dreimane (Mazkalniņa), Freidenfelde (T. Čamane), Heringa (Prūse), Propošina, Tīle, Jegorova.

Liepājniecēm pēc negaidītā zaudējuma “Super Novai” iepriekšējā kārtā vairs nebija tiesību uz punktu zaudēšanu, lai saglabātu izredzes uz uzvaru pirmajā līgā. Tomēr jau nākamajā kārtā mūsējās negaidīti izsēja punktus arī Daugavpilī, un tagad būs jāpieliek krietnas pūles, lai atgrieztos turnīra tabulas virsotnē.

Mača sākums Daugavpilī nevēstīja neko nepatīkamu, jo viešņas pēc Sintijas Čamanes 5. minūtē un Signijas Šenbergas 26. minūtē gūtajiem goliem izvirzījās vadībā ar 2:0.

Mājinieces puslaika izskaņā vienus vārtus atguva, bet otrā puslaika sākumā Šenberga atjaunoja kurzemniecēm divu vārtu pārsvaru. 60. minūtē latgalietes vēlreiz samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet pamatlaika pēdējā minūtē izrāva neizšķirtu.

“Liepājas Futbola skolai” vēl jāaizvada trīs spēles. Daudz izšķirs jau nākamā mājas spēle pret pašreizējo līderi “Rēzeknes BJSS” 4. oktobrī pulksten 12 stadiona “Daugava” rezerves laukumā.

KOMENTĀRS

“Liepājas Futbola skolas” galvenais treneris RAIVO VARAŽINSKIS: – Spēle bija diezgan interesanta un mums sarežģīta. Nevarējām nospēlēt tuvu tam līmenim, uz ko esam spējīgi. Guvām divus vārtus, izskatījāmies labāk. Dabūjām golu uz ģērbtuvēm, ko paši sev atvedām.

Pārtraukumā izrunājām tās lietas, kuras jāsaved kārtībā, un, iznākot laukumā, atkal guvām ātrus vārtus. Šķita, ka mums ir visas priekšrocības, lai uzvarētu, bet daugavpilietes pārkārtojās, spēlēja vienkāršāk, izpildīja daudz centrējumu, un tas radīja mums problēmas aizsardzībā.

Pēc zaudētiem otriem vārtiem sākās nervoza spēle, sākām fiziski nosēsties. Neizšķirts ir godīgs rezultāts, jo ar tik sliktas kvalitātes futbolu nebijām gatavi uzvarai.