Nelaimīgās 13. minūtes nelaimīgās 13 sekundes

16.02.2018 07:02

Divas mūsu pilsētas komandas turpina spraigu cīņu par kvalificēšanos Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas otrajam posmam. Pagājušajā nedēļā visas mūsu reģiona komandas spēlēja viesos. “Liepāja” ar 4:3 pārspēja “Nikeru”, “UPTK” ar 1:6 negaidīti kapitulēja “Talsiem/FK Laidzei”, bet “Nīca/OtankiMill.eu” ar 1:5 zaudēja “RSU/Miltiņkrogam-Dobelei”.

“Liepāju” Kuldīgā pirmajā puslaikā vadībā ar 2:0 izvirzīja divi Emīli – Knapšis un Jēkabsons, savukārt nepilnas četras minūtes pēc pārtraukuma mūsējo pārsvaru palielināja komandas galvenais treneris Egils Trušēlis. Mājinieki tomēr atguvās un ar diviem gūtiem vārtiem atjaunoja mača intrigu. Vēl pēc trim minūtēm Jānis Jēkabsons guva liepājnieku ceturtos vārtus, bet laukuma saimnieki divarpus minūtes līdz pamatlaika beigām atjaunoja minimālu rezultāta starpību (3:4) un cerības uz atspēlēšanos. Tie gan bija pēdējie vārti mačā, un liepājnieki uzvarēja, apsteidzot “Nikeru” Rietumu konferences kopvērtējumā.

Tagad “Liepājai” ir tikpat punktu (16), cik “UPTK”, kas sestdien ar rezultātu 1:6 negaidīti kapitulēja priekšpēdējā pozīcijā esošajai Talsu vienībai. Mājinieki 13. minūtē 13 sekunžu laikā guva divus vārtus un šādu rezultativitātes minisēriju atkārtoja 20. minūtē, kurā vispirms atzīmējās ar autogolu, bet pēc 8 sekundēm atjaunoja divu golu pārsvaru (3:1). Vēl trīs vārtus talsenieki sasista otrajā puslaikā.

Nīcas komanda Dobelē notikušajā mačā 11. minūtē panāca neizšķirtu 1:1, kad precīzs bija Nils Tumševics, pirmo puslaiku viesi zaudēja tikai ar minimālu rezultāta starpību 1:2, bet otrajā puslaikā ielaida vēl trīs vārtus.

Sestdien, 17. februārī, nīcenieki viesosies Talsos, bet abas Liepājas komandas svētdien, 18. februārī, spēlēs savā laukumā. “Liepāja” pulksten 17 uzņems komandu “Talsi/FK Laidze”, savukārt “UPTK” pulksten 19.30 spēkosies ar vienību “RSU/Miltiņkrogs-Dobele”.